В українських селах з'являться сучасні кінотеатри

14 січня 2011 в 12:24
Міністерство культури і туризму спільно з Національною кіностудією ім. О.Довженка розвиває проект, який передбачає відкриття більше 1500 цифрових кінотеатрів у селах і районних центрах України протягом наступних двох років.

Міністерство культури і туризму спільно з Національною кіностудією ім. О.Довженка розвиває проект, який передбачає відкриття більше 1500 цифрових кінотеатрів у селах і районних центрах України протягом наступних двох років. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури і туризму України.

На даний момент вже відпрацьований механізм співпраці міністерства, кіностудії та сільських рад з питань відновлення роботи кінотеатрів та організації на їх базі центрів дозвілля. У Мінкульті повідомляють, що за радянських часів в Україні налічувалося 25 тисяч кінотеатрів, з них майже 17 тисяч - у маленьких містах і селах. Сьогодні в Україні діє всього 180 кіноекранів.

У рамках проекту сільський кінотеатр через технічного оператора (Національну кіностудію ім. О.Довженка) зможе на договірних умовах отримати кінообладнання і підключити його до системи поширення цифрового контента. Це можуть бути кінофільми, шоу, спортивні програми. Окрім того, кіностудія ім. О.Довженка забезпечить кінотеатри фільмами національного і європейського виробництва.

У Міністерстві відзначають, що сільські кінотеатри зможуть функціонувати як центри культурного дозвілля та розваг. Дохід, отриманий кінотеатром, можна буде використати на придбання нового обладнання та відеопродукції.

Нагадаємо, першу цифрову кіноустановку в рамках проекту було відкрито в селі Білогородка Київської області 28 вересня 2010 року. Минулого тижня, 18 листопада, цифровий кінотеатр було відкрито в місті Ківерці Волинської області.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...