В інтернеті з'явився перший відеоролик з фільму про Стіва Джобса

25 січня 2013 в 14:07

Кіноверсія біографії засновника Apple буде містити лише три сцени, що розповідають про події напередодні анонсу найважливіших продуктів, до створення яких був причетний Джобс.

Эштон Катчер в роли Стива Джобса
Ештон Катчер у ролі Стіва Джобса

В інтернеті з'явився перший відеоролик з фільму "Джобс", в якому Ештон Катчер грає засновника компанії Apple. Фільм зосередиться на аспекті перетворення Стіва Джобса з норовливого хіпі на співзасновника однієї з найбільш прогресивних компаній у світі.

На відео відбувається суперечка між Джобсом і співзасновником Apple Стівом Возняком у виконанні Джоша Геда. Останній, не відчуваючи особливого ентузіазму, говорить, що ніхто не захоче купити комп'ютер, - апарат для обмеженого кола видів обчислювальної діяльності. З цією заявою не погоджується Катчер, який вважає, що визначити, що потрібно, а що ні, споживач зможе, тільки побачивши пропонований товар, і що не можна вирішувати за нього заздалегідь.

Нагадаємо, за словами сценариста Аарона Соркіна, кіноверсія біографії засновника Apple буде містити лише три сцени, що розповідають про події напередодні анонсу найважливіших продуктів, до створення яких був причетний Джобс.

"Весь фільм буде містити три і тільки три сцени, які будуть відбуватися в реальному часі", - розповів Соркін на конференції Hero Summit. Сценарист уточнив, що кожна сцена триватиме близько 30 хвилин і для героїв фільму пройде аналогічний відрізок часу. Фільм буде присвячений подіям напередодні анонсу комп'ютера Mac, робочої станції NeXT і плеєра iPod.

Джобс помер 5 жовтня 2011 року у віці 56 років. Рак підшлункової залози у нього був виявлений ще в 2003 році, згодом Джобс переніс кілька складних операцій.

Читайте також:

Голлівудська біографія Джобса буде містити лише три дні, кожен з яких перевернув світ

Почалися зйомки фільму про Стіва Джобса

Під час анонімного опитування співробітники Apple оцінили Кука вище за Джобса

ФБР розсекретило досьє на Стіва Джобса

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...