Топ Новини

У США опубліковано невідому повість Курта Воннегута

23 березня 2012 в 19:18
Повість було знайдено в будинку у Курта Воннегута після його смерті у 2007 році. Окрім неї там було близько сотні інших робіт Воннегута, які оприлюднив душоприказник письменника.
Kurt Vonnegut.JPG
rosettabooks.com

У п'ятницю, 23 березня, RosettaBooks представило повість Курта Воннегута «Початкове навчання» (Basic Training), яка раніше не видавалася.

На сайті видавництва, що підготувало книгу для друку, повідомляється, що повість була написана у пізніх 1940-х роках - у той час Воннегут працював у відділі зв'язків із громадськістю компанії General Electric. Він хотів опублікувати твір під псевдонімом «Мак Харві», проте журнал The Saturday Evening Post відмовився його друкувати.

Тоді Воннегут ще не був широко відомий - свій перший фантастичний роман «Утопія 14» він написав у 1952 році. Після цього були створені «Сирен титану» (1959), «Колиска для кішки» (1963), «Бійня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей» (1969).

Як наголошується у блозі видання The New York Times, повість була знайдена у будинку письменника після його смерті у 2007 році. Окрім неї там було близько сотні інших робіт Воннегута, які оприлюднив душоприказник письменника.

В описі книги на сайті видавництва йдеться, що «Початкове навчання» обсягом близько 20 тисяч слів піднімає основні воннегутівські теми - «божевілля правителів, неможливість буття, метання молодого героя між обов'язком і любов'ю, а також прагнення героя осягнути, що таке героїзм».

Головний герой повісті приїжджає на ферму до свого деспотичного родича, який встановлює там жорсткі порядки і вимагає іменувати його Генералом. Герой же намагається протистояти божевільним ідеям свого родича. У творі, зокрема, висміюється авторитаризм.

Читайте також:

Назад, на Тральфамадор

СКАЖІТЬ, З ЯКОЇ ВИ ПЛАНЕТИ

«Бійня N4»

За матеріалами: Лента.ру
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...