Топ Новини

У нових промороликах про Україну літають вежі (відео)

25 листопада 2011 в 09:44
Україна випустила нові проморолики до Євро-2012. Серія кліпів, які орієнтовані, перш за все, на європейську аудиторію, розповідає про Україну і майбутній футбольний чемпіонат.

Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив керівник ДП «Україна-Світ» Нацагентства Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект) Роман Кожара.
 За його словами, ці відео - це інструменти нової промокампанії України до Євро-2012, яка називається «High time to see Ukraine». Вона стартує з 1 грудня і прийде на зміну серії «Switch on Ukraine». До переліку медіаресурсів, на яких буде проведено кампанію входять 7 міжнародних телеканалів - CNN, BBC World News, National Geographic channel (Nat Geo Wild), FOX, Sky Sports і SkyNews, Eurosport.
 Всього на цих телеканалах планується більше 8500 відеопоказів. Також передбачається розміщення банерів на офіційних сайтах цих світових ресурсів (більше 2 млн показів).

Творцем нових відео, як і промокліпу «Switch on Ukraine», став режисер Юліан Улибін. Операторську роботу виконав український фахівець Юрій Король.

За словами Юліана Улибіна, за 22 дні експедиції знімальна група подолала близько 5800 кілометрів. «Перед нами стояло завдання відобразити красу у першу чергу 4-х приймаючих міст Євро - Києва, Донецька, Львова та Харкова. Але до них ми ще додали відеоряд з фортеці Кам'янець-Подільського, високогірних Карпат, церковного Святогорська і кримського Тарханкуту», - каже Ю.Улибін.

Режисер також відзначив, що короткометражні промофільми, які розраховані на європейського глядача, повинні стати унікальними візитками України до Євро-2012. «Надзвичайно важливо, щоб люди, які побачать відеоролики, зацікавилися і захотіли перевірити, чи дійсно в Україні є гори у вигляді літери «А», або ж скеля, яка утворює букву «R»», - підсумував творець рекламних сюжетів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...