Топ Новини

У Лондоні продадуть не відому раніше копію фільму з Чарлі Чапліном

2 червня 2011 в 14:17
У Лондоні продадуть не відому раніше копію семихвилинного німого фільму за участю Чарлі Чапліна.

Очікується, що продаж лота під назвою Zepped принесе значну шестизначну суму, повідомляють znaki.fm із посиланням на аукціонний будинок Bonhams.

Підприємець Морас Парк кілька років тому купив на інтернет-аукціоні стару коробку з кіноплівкою. Ніхто не міг сказати, що за фільм зберігається всередині, і тоді М.Парк влаштував дослідження, під час якого вдалося встановити, що в коробці знаходиться фільм за участю Ч.Чапліна.

Історики кіно, вивчивши матеріал, прийшли до висновку, що це - пропагандистська стрічка про запуск цепелліна. За задумом, її повинні були направити на початку минулого століття до Єгипту для підняття бойового духу англійським солдатам. Однак через невідомі причини все це так і залишилося у планах.

На кадрах дирижабль пропливав дуже натурально. Тим не менше, експерти до цього часу не можуть встановити, чи були це документальні кадри або якісна анімація. В обох випадках фільм вважається унікальним у своєму роді, у тому числі й тому, що містить уривки з знаменитих німих фільмів за участю Ч.Чапліна, знятих за кілька років до цього - «Його нова професія» (1914), «Втеча в автомобілі» (1915) і «Бродяга» (1915). Історія замовчує, чи знав Ч.Чаплін про те, що у пропагандистській стрічці використані фільми за його участю.

За матеріалами: Znak1
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...