У Франківську покажуть виставу всесвітньо відомого режисера Някрошюса

19 квітня в 19:00

На фестивалі Porto Franko буде представлена вистава "Майстер голоду".

33
На фестивалі Porto Franko буде показано виставу Еймунтаса Някрошюса
З 14 по 18 червня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль Porto Franko. Як зізналися DT.UA організатори, на цей час місто перетвориться на "мистецький порт" і стане культурною столицею України. 

На Porto Franko чекають іноземних театральних гостей (поки що програма уточнюється), але вже зараз організатори розповіли, що у стадії успішного завершення переговори з культовим литовським театром Meno Fortas, яким керує всесвітньо відомий режисер Еймунтас Някрошюс. 

Учасники та гості фестивалю побачать одну з останніх постановок геніального режисера - "Майстер голоду" (або "Голодар"). Ця вистава народилась спочатку як етюд для одного з міжнародних фестивалів. Згодом задум майстра набув сценічної вагомості та його унікальної сценічної лексики. Проект навіяний одним з останніх творів Франца Кафки про людину, яка виснажує себе голодом і для якої цей процес чимось споріднений з процесом "театральним": на радість натовпу. 

Дивіться фото: Лауреат премії "Дзеркало сцени" поставить виставу у театрі на Подолі

Головну чоловічу роль у виставі грає жінка – литовська актриса Вікторія Куодіте. Її режисер вибрав з-поміж інших, можливо, вбачаючи у такому виборі особливий сенс. "У Литві не знайшлось жодного актора-чоловіка, який би зіграв цю історію так, як це хотілось би мені. Вікторія Куодіте грає людину, зовнішня оболонка якої настільки виснажена, що видно як б'ється її серце", - зазначив режисер в одному з інтерв'ю. 

Детальніше про фестиваль читайте у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...