Тисячі шанувальників Бориса Стругацького проводили письменника в останню путь

23 листопада 2012 в 10:40
У Петербурзі попрощалися з Борисом Стругацьким: "Читаючи книги братів Стругацьких, люди ставали кращими, і немає таких слів, щоб виразити всю скорботу".
boris_strugazkiy-pohoron.jpg
baltinfo.ru

У Санкт-Петербурзі попрощалися з корифеєм наукової фантастики Борисом Стругацьким.

Проводити знаменитого письменника в останню путь прийшли його рідні та близькі, кілька тисяч прихильників його творчості, письменники та учні, державні діячі.

Прощання з Борисом Стругацьким пройшло в Центральному виставковому залі «Манеж». Серед вінків біля труни був вінок від прем'єр-міністра Дмитра Медвєдєва. Свої співчуття на адресу рідних і близьких письменника передав у телеграмі президент Володимир Путін.

«Ми виросли в їхніх світах - у світах братів Стругацьких. Ми дуже їм за це зобов'язані. Сьогодні ми залишились без другого з вчителів. Для мене велике щастя бути його сучасником. І в наших силах зробити все, щоб пам'ять про Бориса Стругацьких була увічнена і на карті нашого міста. Прощай, Борисе Натановичу!», - сказав на траурній церемонії депутат Законодавчих Зборів і друг Стругацького Борис Вишневський.


Фото: baltinfo.ruГубернатор Петербурга Георгій Полтавченко висловив готовність поставити питання про увічнення пам'яті про братів Стругацьких на карті міста. «Читаючи книги братів Стругацьких, люди ставали кращими, і немає таких слів, щоб виразити всю скорботу. Вся Росія пишається тим, що у неї були Борис і Аркадій Стругацькі», - зазначив він.

Після прощання тіло письменника відвезуть у крематорій. Прах Бориса Стругацького буде розвіяний над Пулковськими висотами. Таке рішення прийняла родина письменника, за його заповітом.

Борис Стругацький помер 19 листопада, на 80-му році життя.

Читайте також:

Борис Стругацький заповів розвіяти свій прах за вітром

У США помер знаменитий письменник-фантаст Гаррі Гаррісон

Діамантовий дим. Дочка Іллі Ільфа розкрила «ДТ» останню «таємницю» автора «Дванадцяти стільців»

 

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...