Топ Новини

Ступка перед смертю написав лист Януковичу

24 липня 2012 в 10:52
Актор запропонував президенту нову кандидатуру художнього керівника театру ім. Івана Франка, якому він віддав не один десяток років свого життя. Глава держави пообіцяв, що волю Ступки виконає.
stupka.jpg
vgolos.com.ua

Перед смертю Богдан Ступка надіслав лист президенту Віктору Януковичу з пропозицією кандидатури нового художнього керівника театру ім. Івана Франка, якому він віддав не один десяток років свого життя. Про це розповів відомий актор Богдан Бенюк.

За словами Бенюка, глава держави пообіцяв, що волю Ступки виконає. Актор додав, що колективу театру хотілося б бачити керівником не сторонню людину, а того, хто знає театральну кухню зсередини.

- Тисячі шанувальників Ступки прийшли попрощатися з актором до театру ім.Франка

Нагадаємо, 24 липня президент Янукович перервав відпустку для того, щоб попрощатися з Богданом Ступкою. Президент вклонився труні актора і поклав до неї червоні троянди.

Видатний актор театру і кіно помер 22 липня у столичній клініці «Феофанія» після важкої тривалої хвороби. «У січні в батька виявили рак кісток. Він не любив скаржитися, тому про це мало хто знав. Всі ці місяці хвороба швидко прогресувала, і ось кілька днів тому йому стало зовсім погано», - розповів одразу після смерті метра його син Остап Ступка.

З ранку у вівторок біля театру ім. Івана Франка зібралися кілька тисяч шанувальників таланту Ступки, щоб провести актора в останню путь. Актора поховають на Байковому кладовищі.

Читайте також:

Янукович перервав свою відпустку, аби попрощатися з Богданом Ступкою

Остап Ступка: Коли батько помер, лікарів поруч не було

Названа причина смерті Богдана Ступки


Пішов з життя Богдан Ступка
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...