Топ Новини

Режисер у 150-секундному ролику показав процес старіння від народження до 100 років (ВІДЕО)

5 вересня 2012 в 08:36
Голландський режисер зняв ролик про процес старіння людини від народження до ста років. У його роботі брали участь 100 випадкових людей, яких він зупиняв на вулицях Амстердама.
1500276_20120905101215.gif
filmersblog.com

Голландський режисер Ерун Вольф зняв обличчя ста осіб у віці «від 0 до 100 років», щоб наочно продемонструвати процес старіння. В результаті на добровольцях, що потрапили у сюжет тривалістю 150 секунд, можна побачити, які зміни відбуваються у зовнішності людини по мірі наближення до старості.

Вольф зупиняв людей на вулицях Амстердама і просив їх подивитися в камеру і назвати свій вік. Потім він зібрав ці кадри в один ролик, і вийшло дивне відео, що змушує замислитися про швидкоплинність часу.

Відкриває галерею ролика під ємною назвою «100» маленька дитина, якій немає ще й року. Він, звичайно, зі зрозумілих причин не зміг назвати свій вік, тому просто подивився в камеру і показав язик. Промовчав і однорічний хлопчик. Інші учасники проекту - від двох до 100 років - свій вік називали, як і просив режисер. Завершується сюжет обличчям усміхненої столітньої голландської бабусі.

За словами автора, він без ускладнень знімав молодь і людей середнього віку. У той же час у режисера були деякі проблеми з доступом до дітей і дуже старих людей.

У ролику зняті не тільки європейці, але також й інші мешканці столиці Голландії - зокрема, чорношкірі й азіати. Автор ідеї зазначив, що він почав зйомку у жовтні 2011 року. «Моєю метою було зібрати групу зі ста облич у віці від 0 до 100 років», - пояснив він.
 


Спочатку колекція облич набиралася дуже швидко, проблеми почалися при пошуку дітей різного віку і дуже старих людей: у випадку перших через упереджене ставлення деяких батьків до участі дітей в кіно-і фотозйомці, друге - через те, що вони не часто виходять з дому за станом здоров'я.

Дуже старих пенсіонерів довелося шукати в будинках престарілих. Особливо складно було зняти 99-річну модель, зазначив режисер. Тільки через чотири місяці після старту проекту «відсутню ланку» (жінка у віці 99 років) було, нарешті, знайдено.

Читайте також:

Думку дітей використовували в антирекламі про скасування брендингу сигаретних пачок (відео)

Вірусне відео про арешт Путіна стало абсолютним хітом рунету. 3 млн переглядів за два дні (відео)

Російський супутник зняв відео Землі, «яке раніше не бачило людство» (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...