Топ Новини

П'єсу українського драматурга названо найкращою на міжнародному конкурсі в Австрії

27 лютого 2013 в 17:33

П'єса харківського драматурга "Деталізація" визнана найкращою серед понад 50 творів, поданих на конкурс. Вже у березні вона буде перекладена на німецьку мову, і акторська вичитка її фрагмента відбудеться на літературному ярмарку в Лейпцигу.

Дмитро Терновий, один із засновників "Театру на Жуках" у Харкові, його продюсер і актор, став переможцем міжнародного конкурсу драматургів "Говорити про кордони", організованого державними та недержавними установами Австрії.

П'єса харківського драматурга "Деталізація" визнана найкращою серед понад 50 творів, поданих на конкурс, повідомили у театрі. Вже у березні вона буде перекладена на німецьку мову, і акторська вичитка її фрагмента відбудеться на літературному ярмарку у Лейпцигу, а пізніше у рамках літературних читань у Відні пройде повноцінна презентація, а також нагородження автора.

Окрім того, згідно з умовами конкурсу, у сезоні 2013-2014 років п'єса буде поставлена на сцені державного театру у Карлсруе (Німеччина). Вона також буде надрукована тиражем 11 тис. примірників, частина якого розійдеться по театральним і літературним установам німецькомовних країн Європи.

"П'єса відображає моє особисте відчуття того часу, в якому ми живемо. Події проживаються героями в атмосфері охопленого протестними акціями міста, що загострює конфлікт. А закладений жанровий мікст дає простір для акторської гри. Крім того, п'єса надає можливість розглянути події докладно і під різними кутами зору, власне, тому вона так і названа", - розповів Терновий.

У журі конкурсу входили театральний експерт, засновник Центру Леся Курбаса Неллі Корнієнко, генеральний директор державного театру Карлсруе Петер Штулер, імпресаріо державного театру в Нюрнберзі Клаус Кузенберг, австрійський кореспондент газети Neuer Zürcher Zeitung Чарльз Ріттербанд, український письменник Сергій Жадан.

Читайте також:

У театрі ім.Лесі Українки під час спектаклю помер актор Олександр Бондаренко

В Національну оперу України повернуться зірки європейської сцени

Донецьк "окультурився" постановкою опери Вагнера за 300 тисяч євро

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...