Топ Новини

Марк Захаров порадив РПЦ викривати не Pussy Riot, а марксизм-ленінізм

7 вересня 2012 в 11:09
Знаменитий режисер прокоментував гучний скандал навколо панк-групи Pussy Riot. На питання ZN.UA, чого у переслідуванні Pussy Riot більше - політичної технології або ж людського ідіотизму, Захаров відповів: «І того, й іншого».
70.jpg
theatrologia.su

Знаменитий режисер Марк Захаров слідом за іншими російськими діячами мистецтва прокоментував гучний скандал навколо панк-групи Pussy Riot. В інтерв'ю ZN.UA режисер засудив переслідування панк-активісток з боку церкви.

На питання ZN.UA, чого в цій історії найбільше - політичної технології або ж людського ідіотизму, Захаров відповів: «І того, й іншого. Людина так влаштована, що коли когось б'ють, то жертву стає шкода. Ось і дівчаток шкода. Наша церква (хоча, можливо, я і не маю права про це судити, проте я людина православна) стільки енергії витрачає на все це».

«При цьому абсолютно не освітлюється - тією ж церквою - сатанинська роль марксизму-ленінізму в історії духовної трагедії Росії. І особливо пана Леніна, який робив речі просто середньовічного характеру. Мовляв, чим більше розстріляємо духовенства, тим буде краще. Ці та інші трагічні теми наша церква, якщо говорити про конкретні речі, обходить. А це страшна смуга, яка деформувала і свідомість народу, і його духовне начало», - сказав режисер.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Олега Вергеліса з Марком Захаровим.

Читайте також:

Опублікований вирок учасницям Pussy Riot: Відкрито висловили неповагу до християнського світу

Напередодні винесення вироку Pussy Riot Вакарчук назвав те, що відбувається «абсурдом», а Кузьма вказав на «замовника»

РПЦ попросила російську владу про милість до Pussy Riot

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...