Топ Новини

Картина Пікассо "Натюрморт з тюльпанами" пішла з аукціону Sotheby's за ,5 млн

9 листопада 2012 в 09:47
Портрет юної музи художника став топ-лотом аукціону, присвяченого мистецтву імпресіоністів. Всього цього разу було продано шість робіт Пікассо за $81 млн. Інший аукціонний дім Christie's віддав знамените "Латаття" Клода Моне за $43,8 млн, а картину Василя Кандинського - за рекордні $23 млн.

"Натюрморт з тюльпанами" пензля Пабло Пікассо проданий на вечірніх торгах Sotheby's у Нью-Йорку за ,5 млн, ставши топ-лотом аукціону, присвяченого мистецтву імпресіоністів. Попередньо полотно оцінювалося в -50 млн.

Картина, написана в 1932 році, присвячена юній музі художника Марі-Терез Вальтер. Ще один витвір із зображенням М.-Т.Вальтер "Жінка біля вікна" пішов з молотка за ,2 млн (естімейт - -20 млн).

Раніше у березні 2010 року сюрреалістичний портрет музи Пікассо "Оголене, зелене листя і бюст" (на фото зліва) встановив абсолютний світовий рекорд на той момент - його придбали за 6,5 млн.


Всього в четвер було продано шість робіт художника, за які Sotheby's виручив понад млн. Зокрема, малюнок Пікассо "Зґвалтування", виконаний 2 травня 1940 року олівцем і чорнилом на папері розміром 38х42 см, пішов з молотка за ,5 млн, ставши третім за ціною лотом аукціону імпресіоністів (до торгів оцінювався у -6 млн).

Sotheby's також успішно продав на цьому аукціоні картини Клода Моне "Пшеничне поле" і Поля Сезанна "Стоїть оголена".

На день раніше - 7 листопада - свої торги імпресіоністів і модерністів провів у Нью-Йорку головний конкурент Sotheby's - аукціонний будинок Christie's. З торгів пішло знамените "Латаття" Клода Моне за ,8 млн. Також на торгах був встановлений рекорд ціни на роботи Василя Кандинського - його "Ескіз до імпровізації № 8" пішов з молотка за млн.

Наступного тижня обидва змагаються аукціонних будинки проведуть продаж в секторі сучасного мистецтва.

Читайте також:

У Нью-Йорку відкривається виставка однієї, але найдорожчої у світі картини

Американський музей знайшов у своїх сховищах картину Пікассо

Картину Пікассо вартістю $ 79 млн заборонили вивозити з Британії

Захисники тварин звинуватили знаменитого художника Дем’єна Хьорста у вбивстві дев’яти тисяч метеликів

Польща продовжує наполягати, щоб українські музейники повернули безцінні полотна XVII століття в костел на Львівщині

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...