Топ Новини

Гендиректором Лаври буде призначено директора "Хотинської фортеці": він "вчений і музейник"

1 вересня 2012 в 12:48
Любомир Михайлина - доктор історичних наук, музейник - має поставити крапку в скандалах навколо заповідника, які почалися після гучних кадрових звільнень і зміни керівництва в Лаврі.
lavra_дзвіниця.jpg
kplavra.kiev.ua

Генеральним директором Національного Києво-Печерського заповідника буде призначено директора Державного історико-архітектурного заповідника "Хотинська фортеця" Любомира Михайлина. Про це повідомляє газета "Сегодня" з посиланням на слова міністра культури Михайла Кулиняка.

"Наказ про його призначення з'явиться наступного тижня. Він вчений, музейник", - сказав глава Мінкульту, висловивши сподівання, що майбутній гендиректор Лаври буде здатний припинити скандали в заповіднику.

Кандидатуру Любомира Михайлини наглядова рада Києво-Печерського заповідника, яку очолює Кулиняк, обговорила і схвалила в п'ятницю, 31 серпня.

Нагадаємо, 9 серпня з посади гендиректора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника була звільнена Вікторія Ліснича. Після цього в.о. гендиректора заповідника було призначено Наталію Клименко, яка відразу ж відновила колишню модель Владу Прокаєву на посаді заступника гендиректора.

Читайте також:

Вхід у Києво-Печерський заповідник після рекордного здешевлення знову подорожчає

Звільнена гендиректор Печерської лаври буде судитися з Міністерством культури

Після скандалу в Лаврі вхід туди подешевшав з 50 до 3 грн

Нова гендиректор Лаври, призначена міністром Кулиняком, відновила звільнену модель Прокаєву на посаді

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...