Фільм «Всі копи - виродки» отримав три нагороди на кінофестивалі в Москві

30 червня 2012 в 09:07
Італійський фільм з назвою - гаслом англійських скінхедів в 1970-х удостоївся відразу трьох нагород ММКФ. Журі FIPRESCI нагородило картину «за звернення до сучасних проблем».
A.C.A.B..jpg
screenrush.co.uk
Італійська картина «Всі копи - виродки» (ACAB) Стефано Солліма отримала три нагороди на основному конкурсі Московського міжнародного кінофестивалю (ММКФ): приз журі міжнародної критики (FIPRESCI), приз журі російської кінокритики з формулюванням «За безупинний погляд на безкомпромісні ідеї», приз федерації кіноклубів Росії.
 
Цей фільм - історія трьох бійців загону особливого призначення, які, намагаючись змусити людей поважати закон і відновити громадський порядок, у щоденному протистоянні насильству занурені в насильство з головою. Фільм створено під враженням від однойменної книги Карло Боніна, назва якої в загальноприйнятому російською перекладі розшифровується як «Всі копи - виродки». Цей слоган, вперше введений у вживання англійськими скінхедами в 70-х роках минулого століття, став універсальним паролем у середовищі міських партизан.
 
«Цей фільм присвячений суперечливим темам і образам, які втілюють італійські поліцейські, що борються з безладами. Журі нагороджує картину за звернення до сучасних проблем. Вона створює рівновагу підходів, об'єктивний погляд на проблему, яка існуєне тільки в Італії. Інші країни також стикаються з такими проблемами», - сказав на прес-конференції в суботу голова журі FIPRESCI Дьордь Карпати.
 
 
«Дуже часто ми дорікаємо сучасних документалістів ву тому, що вони схиляються в сторону телевізійної стилістики. В даному випадку досвід роботи на телебаченні людини, яка неодноразово знімала картини про війну, пішов на благо і зробив ігровий фільм дуже сучасним у кіномові», - зазначила Світлана Хохрякова, яка увійшла в журі російської критики. У журі головував Леонід Павлючик, також до нього увійшли Дмитро Даббах, Ольга Зіборова та Євген Васильєв.
 
Читайте також:
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...