Джон Малковіч отримав спецприз ММКФ "за внесок у світовий кінематограф"

24 червня 2011 в 09:33
Спеціального призу тридцять третього Московського міжнародного кінофестивалю удостоєний американський актор Джон Малковіч. Приз "За видатний внесок у світовий кінематограф" йому вручив режисер фільму "Трансформери" Майкл Бей.

Джон Малковіч відомий за фільмами "Небезпечні зв'язки", "Бути Джоном Малковічем" і "Під покровом небес". Всього в його фільмографії більше 50 фільмів.

"Це актор, якого високо цінують колеги по професії та режисери. Для мене велика честь, що він зіграв у моїх стрічках", - сказав Майкл Бей на врученні нагороди акторові.

Зала кінотеатру "Росія", де проходить церемонія відкриття кінофестивалю, привітала актора стоячи.

"Велике спасибі за цей приз. Дивно відчувати себе, отримуючи його. Мені завжди дуже щастило", - сказав розчулений актор, подякувавши за запрошення на цей кінофорум всієї знімальної групи фільму "Трансформери".

На відкритті фестивалю віце-прем'єр Олександр Жуков зачитав привітання президента Росії Дмитра Медвєдєва до учасників кінофестивалю.

Після церемонії відкриття ММКФ відбудеться світова прем'єра фільму "Трансформери-3: Темна сторона Місяця", в якому Малковіч виконав одну з ролей.

Судити картини Московського кінофестивалю належить журі під головуванням дочки Чарлі Чапліна, актриси Джеральдін Чаплін. В журі також чотири режисери: Микола Досталь (Росія), Амос Гітай (Ізраїль), Карой Макк (Угорщина) і Хав'єр Мартін-Домінгес (Іспанія). "Головне завдання нинішнього кінофестивалю - "дивувати глядачів", для яких готується маса сюрпризів", - розповів програмний директор Московського міжнародного кінофестивалю Кирило Разлогов.

За головний приз - статуетку "Святого Георгія" - будуть боротися 17 фільмів, до числа яких увійшли і дві російські стрічки.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...