Топ Новини

Дочка Возницького відмовилася від кадрової революції у Львівській галереї

13 серпня 2012 в 13:10
Новий гендиректор Львівської галереї має намір працювати за планом, який затвердив її батько. Кадрових або інших змін у галереї поки не передбачається.
70.jpg
zik.ua

Лариса Возницька, яка очолила Львівську національну галерею мистецтв після загибелі свого батька Бориса Возницького, не має наміру влаштовувати в музеї «кадрову революцію». Про це вона повідомила в інтерв'ю ZN.UA.

Возницька запевнила, що поки зовсім не замислювалася про кадрові або інші зміни у галереї - «тому їх і не буде». «Хоча розумію, що галерею треба посилити, наприклад, юристом. Можливо, й іншими фахівцями. Але для цього потрібно змінити статут підприємства», - зазначила вона.

На перших порах гендиректор Львівської галереї намір працювати за планом, який затвердив її батько. А це - і підготовка галереї до зими, і лагодження дахів тощо. А серед найближчих найголовніших завдань - підготовка дуже відповідальної для України виставки скульптур Пінзеля у Луврі.

«Мій великий борг перед покійним батьком - зберегти культурну спадщину, а отже, і традиції, які він заклав. Хочу, щоб батькові не було соромно за мене, за всіх нас...», - зазначила Возницька.

Подробиці читайте в останньому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Лариси Возницької.

Читайте також:

Лариса Возницька: «За 30 років роботи у мого батька жодного разу не було відпустки»


Польща вимагає у Львівської галереї передати унікальні картини XVII століття в костел

Ситуація Львівська інтрига: «крісло» Возницького та польські мільйони

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...