Топ Новини

Держкомтелерадіо визначив кращу книгу країни 2011 року

12 серпня 2011 в 13:54
Журі Національного конкурсу «Краща книга України», заснованого Держкомтелерадіо України, одноголосно присудило Гран-прі фоліанту «Пересопницьке Євангеліє. Витоки і сьогодення», яке вийшло у Видавничому домі «АДЕФ-Україна». Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Конкурс щорічно відзначає найкращі роботи українських видавництв з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, традиціям книговидання, популяризації сучасних технологій його художнього оформлення та друку.

Обговорюючи нинішніх претендентів в 11 номінаціях конкурсу, журі враховувало зміст видання, наявність новацій у тематичному напрямку книги, ілюстративне оформлення та оригінальність дизайнерської роботи, відповідність художнього оформлення змісту і якості поліграфічного виконання, суспільну і професійну значущість видання.

Нагадаємо, вручення дипломів переможцям конкурсу відбудеться в останній день роботи VII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку, яка працюватиме з 16 по 18 серпня в Українському Домі.

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...