Топ Новини

Даріо Ардженто завершив зйомки 3D версії історії Дракули

10 серпня 2011 в 13:51
Італійський класик хоррора і джалло завершив зйомки 3D версії історії Дракули. Стрічка обіцяє бути «вкрай агресивною».
kinopoisk.ru-Dario-Argento.jpg
kinopoisk.ru

Д.Ардженто взявся за роботу над черговою екранізацією роману Брема Стокера у травні цього року. За його власними словами, «Дракула 3D» стане поверненням до звичного для режисера кривавого стильного кіно після невиразних робіт останніх років на кшталт «Матері сліз» і «Джалло», пишуть znaki.fm.

Формат 3D для роботи над «Дракулою" був обраний невипадково. «З моменту появи перших стереоскопічних фільмів технології зйомки тривимірного кіно зазнали змін на краще. Думаю, застосування нових технологій дозволить нам зробити сцени більш агресивними, актори можуть з'являтися в кадрі і зникати у дуже сильній і реалістичній манері», - заявив режисер.

Д.Ардженто також згадав про своє захоплення вже існуючими кіноверсіями «Дракули», які майже завжди виявляються «маленькими шедеврами, особливо старі німі стрічки».

Головні ролі у «Дракулі 3D» дісталися Томасу Кречману, найбільш відомому завдяки ролі у «Піаністі» Романа Поланського - він зіграв самого графа, і Рутгеру Хауеру, який виконав роль Ван Хельсинга. Окрім того, у «Дракулі» знімається дочка режисера Азія Ардженто, Марта Гастіні і Унакс Угальде.

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...