Борис Акунін перестане писати детективи і займеться "Історією російської держави"

20 березня 2013 в 18:40

Письменник вирішив не продовжувати серію детективів і зайнятися "серйозною" історичною літературою. Він пообіцяв, що "Історія російської держави" буде нейтральною та об'єктивною.

boris-akunin-v-shlyape.jpg
Борис Акунін
irsolo.ru
Відомий письменник Борис Акунін (справжнє ім'я - Григорій Чхартішвілі) вирішив закінчити серію детективних романів про пригоди Ераста Фандоріна. Замість цього він має намір створити багатотомну "Історію російської держави".

З повідомлень Акуніна в ЖЖ випливає, що перший том "Історії" вже написано і в ньому охоплюється період до монгольської навали. Скільки часу може піти на весь проект, письменник оцінювати не став, однак зазначив, що він багаторічний. Акунинськая "Історія", за задумом автора, має бути написана захоплююче. Призначена вона для людей, які цікавляться історією країни, але не для істориків. Разом з тим письменник пообіцяв, що в книгах не буде фактологічних вольностей, а "Історія" буде перевірена фахівцями.

Причина, з якої Акунін вирішив взятися за такий проект, полягає в бажанні автора спробувати зрозуміти, що відбувалося насправді. Акунін користується першоджерелами різних авторів і зводить їх. За його словами, "Історія" буде нейтральною та об'єктивною, а не ідеологізованою.

Разом з тим Акунін не збирається відмовлятися від художньої літератури; паралельно з "серйозним" історичним томом він планує випускати один "несерйозний", дія в якому буде розгортатися в описувану епоху. Всі вигадані сюжети з часом утворюють історію одного російського роду.

Поки невідомо, яке видавництва візьметься за випуск історичних книг: контракт ще не підписано. За оцінками автора, перший книжковий "тандем" вийде не раніше кінця 2013 року.

Остання на сьогоднішній день книга про Ераста Фандоріна "Чорне місто", головного героя серії історичних детективів Акуніна, вийшла в 2012 році. Раніше письменник говорив, що в цій серії ще планується випустити збірку новел.

Читайте також:

У Британії заснували нову літературну премію "в пику" Букерівській

У США знайшли понад 50 невідомих творів Кіплінга і його щоденник

Ден Браун випустить роман на основі "Божественної комедії" Данте

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...