Топ Новини

Актриса Гюла Клара Кессус удостоєна звання «Артист ЮНЕСКО за мир»

17 січня 2012 в 10:21
Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова присвоїть звання «Артиста ЮНЕСКО за мир» французькій актрисі і драматургу Гюлі Кларі Кессус у вівторок, 17 січня під час урочистої церемонії, яка відбудеться у штаб-квартирі організації.

Гюла Клара Кессус є творцем і режисером-постановником різних вистав, присвячених темі захисту прав людини, як у Франції, так і за її межами. Окрім того, вона брала участь як перекладачка і драматург у багатьох театральних проектах, пов'язаних з гуманітарною діяльністю. Гюла Клара Кессус брала участь у підготовці світової прем'єри п'єси Елі Візеля «Il était une fois», яка була представлена ​​на фестивалі в Авіньйоні. Вона також зняла декілька короткометражних фільмів, показаних на Каннському фестивалі.

Гюла Клара Кессус удостоєна звання «Артиста ЮНЕСКО за мир» на знак визнання «її діяльності з захисту соціальних прав людини за допомогою мистецтва, а також за відданість ідеалам Організації».

Артисти ЮНЕСКО за мир - це міжнародно визнані діячі мистецтв, які поставили свої імена і вплив, ім'я та престиж на службу поширенню ідеалів ЮНЕСКО. Співпрацюючи з ЮНЕСКО, вони допомагають знайомити широку громадськість із діяльністю Організації у галузі освіти, культури, науки і комунікацій.
 

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...