Топ Новини

Мін'юст: Підсумковий варіант Податкового кодексу відповідає Конституції

14 січня 2011 в 12:26
Міністерство юстиції не буде проводити експертизу підсумкового варіанту Податкового кодексу, оскільки враховані всі поправки президента і документ в остаточному вигляді "відповідає Конституції".

Міністерство юстиції не буде проводити експертизу підсумкового варіанту Податкового кодексу, оскільки враховані всі поправки президента і документ в остаточному вигляді "відповідає Конституції". Про це на брифінгу заявила заступник міністра юстиції Лідія Горбунова.

"Другий варіант не проходить правову експертизу, оскільки були (враховані) пропозиції Президента України...Вони розглядалися в цілому на сесії Верховної Ради. Тобто всі пропозиції були враховані. І ліквідовані всі моменти, які суперечать Конституції. Можу підтвердити, що на сьогоднішній день після експертизи, яку провела Адміністрація Президента, таких (неконституційних) положень не може бути. Експертиза після внесення поправок Президента не передбачена на сьогоднішній день", - зазначила Горбунова. Він також підкреслила, що Податковий кодекс в остаточному вигляді "відповідає Конституції". Горбунова також додала, що Міністерство юстиції при поданні першого варіанту Податкового кодексу запропонувало свої поправки до документу в розмірі 10 стор і саме ці зауваження були враховані при розгляді парламентом поправок президента. Нагадаємо, 2 грудня Верховна Рада прийняла Податковий кодекс у новій редакції з пропозиціями президента. «За» проголосували 268 народних депутатів. А вже 3 грудня Віктор Янукович підписав "оновлений" варіант документа, і наступного дня його текст був опублікований в офіційній пресі. Як відомо, Податковий кодекс набуває чинності з 1 січня 2011 року.

За матеріалами: РБК-Украина

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...