Експерт: Частка малого бізнесу в ВВП набагато менша, аніж всі думають

22 травня 2011 в 09:01
Враховуючи податкових оптимізаторів, які працювали на спрощеній системі оподаткування, частка представників малого бізнесу в українському ВВП суттєво менша декларованих 15-16%.
dengi_grivni_web1.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це заявив директор головного управління корпоративного бізнесу «Правекс-Банку» Віктор Гладкий під час засідання Фінансового прес-клубу «Кредитування малого та середнього бізнесу», яке відбулося за ініціативи ГО «Ліга фінансового розвитку», а також за підтримки компанії OPEN Knowledge, Київської торгівельно-промислової палати й тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

Експерт наголосив, що отримані після такого аналізу показники малого бізнес у ВВП будуть дуже невисокими на фоні інших країн. «Навіть без особливої сегментації ми вже відчуваємо, що цей відсоток дуже низький», - зауважив В.Гладкий. 
 
За його словами, враховуючи менші обороти малого бізнесу в Україні, він, по суті, за європейськими мірками є мікробізнесом. 
 
Представник «Правекс-Банку» нагадав, що якщо згідно українського законодавства до малого бізнесу відносяться підприємства з оборотом до 70 млн грн, то в Європі градація наступна: до 2 млн євро – це мікробізнес, від 2 до 10 млн – це малий бізнес, від 10 до 50 млн євро – це середній. 
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...