Топ Новини

ДПСУ зробить кожному платникові віртуальний "податковий кабінет"

17 червня 2011 в 07:45
Державна податкова служба готується до запровадження нового електронного сервісу для платників – так званого «податкового кабінету».
nalog_DSC6524_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це повідомив заступник голови ДПС України Олександр Клименко.

За його словами, нововведення стосуватиметься усіх категорій платників – як юридичних, так і фізичних осіб.

"Ця новація дозволить спростити перевірку свого податкового рахунку, сплату податків, подання звітності тощо. Через Інтернет, через власний «віртуальний кабінет» на офіційному сайті ДПС платник зможе побачити, скільки та яких податків йому нараховано, відразу заповнити через готові форми платіжні документи і так само легко звітувати про сплату», - пояснив О.Клименко.

Заступник голови ДПС впевнений, що така послуга від податкової служби матиме великий попит серед платників.

«Коли ми почали запроваджувати сервіси електронної звітності для юридичних осіб, також були скептичні висловлювання. Але сьогодні дві третини платників користуються електронним документообігом, і ця цифра зростає», - відзначив податківець.

Він запевнив, що податкова вже працює над відповідними інформаційно-технічними продуктами. «Сьогодні ведеться активна робота не тільки з вдосконалення звітності, але й одночасно йде доопрацювання або розробка спеціального софту, який дозволяє працювати з документами «без паперу», робити обіг звітності виключно електронним», - підсумував О.Клименко.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...