Захід ставить Україну в незручне становище – Washington Post

Поділитися
Захід ставить Україну в незручне становище – Washington Post Білий Дім зайняв не правильну позицію щодо України. Ілюстрація
Українцям вигідніше ізолювати окуповані території Донбасу, ніж надавати їм особливий статус.

Майже півроку тому Росія погодилася на негайне перемир'я на Сході України. Але до цього часу її сили постійно обстрілюють українські позиції з артилерії і ракетних систем.

Москва не відвела тяжке озброєння і війська, як цього вимагають мінські угоди. Натомість вона збудувала військову базу в Україні з 9-тисячним військовим контингентом і сконцентрувала 50 тисяч солдатів вздовж її кордонів. Українська РНБО говорить про те, що російські війська готують новий наступ в трьох напрямках з підконтрольній їм території.

Про це в редакційній статті нагадує Washington Post, додаючи, що в цей же час, адміністрація президента США Барака Обами продовжила санкції, а Пентагон оголосив про продовження підготовки українських солдатів. Але попри це, Вашингтон приєднався до Берліна і Парижу, які вимагають від уряду України зміни Конституції і надання особливого статусу окупованим територіям Донбасу. Крім того, вони змушують президента Петра Порошенка провести вибори, які б узаконили владу, яку Москва силою встановила в захопленому регіоні.

"Замість того, щоб легалізувати маріонеткову проросійську структуру, Україні було б краще повністю ізолювати і змусити Москву її утримувати, як це зробили Молдова і Грузія", - йдеться в статті.

В цей же час, Білий Дім повинен робити більше для того, щоб зміцнити оборону України, стримуючи таким чином Росію від наступу, яким вона погрожує. При цьому Заходу варто було би відмовитися від неправильного і неможливого політичного рішення, яке він намагається нав'язати Україні.

Сергій Рахманін у статті в DT.UA аналізуючи питання, що означають спрямовані Радою в КС зміни до Конституції, прогнозує, що Київ буде змушений прийняти постійне законодавство про "особливий статус" Донбасу згідно з Мінськими домовленостями і зазначає, що 11-й пункт Мінських угод передбачає "прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначених у примітках (прим.1) до кінця 2015 року".

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі