Єврокомісія запропонує країнам ЄС відкупитися від обов'язкової квоти на мігрантів

Поділитися
Єврокомісія запропонує країнам ЄС відкупитися від обов'язкової квоти на мігрантів Єврокомісія хоче знизити градус протистояння між країнами ЄС у питанні прийому мігрантів © Croce Rossa Italiana
Єврокомісія в середу оголосить про те, як розподілити по країнах Євросоюзу 160 тисяч біженців.

Представники Європейської комісії обговорюють надання можливості країнам ЄС відкупитися від обов'язкових квот на прийом мігрантів, щоб знизити градус протистояння між країнами-членами блоку, і тим самим поліпшити ситуацію з кризою мігрантів, пише видання The Financial Times.

У середу відбудеться обговорення в ЄК, після чого вона оголосить про те, як розподілити по країнах Євросоюзу 160 тисяч біженців. У разі добровільного прийняття біженців, країни тоді зможуть надати більш якісну допомогу нужденним.

"Ми готові розділити тягар і прийняти відповідальність, але тільки якщо ми будемо контролювати ситуацію", - сказав польський міністр з європейських справами Рафал Тшасковский.

Німеччина розраховує прийняти 800 тисяч мігрантів і тому виділила на біженців 6 млрд євро. У той же час Австрія планує знову закрити кордон для біженців. Завдяки полегшеним правилами кілька тисяч біженців змогли перетнути австрійський кордон, чи залишитися в Австрії, або податися в Німеччину.

Читайте також: Нова Зеландія готова прийняти 750 сирійських біженців

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі