Відкриті слухання з Хілларі Клінтон щодо інциденту в Бенгазі тривали 11 годин

Поділитися
Відкриті слухання з Хілларі Клінтон щодо інциденту в Бенгазі тривали 11 годин Хілларі Клінтон витримала "агресивний допит республіканських законодавців"
Слухання не допомогли відкрити якихось нових фактів щодо смертельного інциденті у лівійському місті Бенгазі у 2012 році.

Слухання в Конгресі США у справі про напад терористів на будівлю консульства США в лівійському місті Бенгазі в 2012 році тривали протягом 11 годин.

Кандидат у президенти США Хілларі Клінтон, як повідомляє агентство Reuters, відповідала перед очолюваним республіканцями спеціальним комітетом, який розслідує загибель в ході теракту посла США Крістофера Стівенса. Клінтон на той час очолювала Держдепартамент США.

У своїх свідченнях, які Хілларі Клінтон давала до глибокої ночі, колишній держсекретар відхилила звинувачення республіканців у тому, що вона проігнорувала прохання про підвищення безпеки в Лівії і дезінформувала громадськість про причини нападу ісламістських бойовиків, які вбили посла США і трьох інших американців в Бенгазі.

Як зазначає агентство, 67-річна Клінтон витримала цю політичну сутичку, яка тривала довгий час між республіканцями і її демократичними союзниками, а також витримала "агресивний допит республіканських законодавців", наголошується в публікації.

Ці довгі слухання не викрили якихось нових даних про той інцидент.

"Я думала про те, що трапилося більше, ніж ви всі разом узяті. Я не спала довше, ніж ви всі разом узяті. Я ламала мізки про те, що можна було зробити і потрібно було зробити", - заявила на слуханнях колишній держсекретар.

Напередодні, телеканал CNN повідомив, що Клінтон взяла на себе відповідальність за загибель американців в Бенгазі.

11 вересня 2012 року в Бенгазі було скоєно напад на американське консульство. Жертвами атаки стали четверо громадян США, в їх числі посол Стівенс.

Повідомлялося, що колишній держсекретар США Хілларі Клінтон збільшила відрив від свого головного конкурента, сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса, в гонці за право стати претендентом на посаду президента США від Демократичної партії.

Видання "Голос Америки" писало, що перемога Клінтон буде означати для України велику допомогу США проти агресії РФ. Хоча фактично кожен кандидат в американські президенти обіцяє озброєння для України і протистояння проти режиму Володимира Путіна.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі