В США зафіксували рекордну кількість біженців з Росії – RFERL

Поділитися
В США зафіксували рекордну кількість біженців з Росії – RFERL В США зафіксували рекордну кількість біженців з Росії. Ілюстрація © polit.ru
Тікати з Росії людей змушує корупція, репресії і переслідування представників ЛГБТ-спільноти.

Кількість росіян, які подали заявки на отримання політичного притулку в США досягла найвищого рівня за два десятиліття. Про це повідомляє Radio Free Europe Radio Liberty з посиланням на дані Департамент внутрішньої безпеки США.

Таким чином, станом на 30 вересня з початку 2015 року політичних притулок попросили 1454 росіянина. Це на 50% більше, ніж в минулому році і вдвічі більше ніж в 2012 році, коли Володимир Путін знову переміг на виборах. З початком його третього президентського терміну кількість заявок на політичний притулок в США від росіян постійно зростала. Часто громадяни РФ просять про такий статус цілими сім'ями.

Дані Департаменту внутрішньої безпеки США не містять пояснень щодо причин, через які люди зважилися на втечу до іншої країни. Однак американські юристи, які займаються питаннями біженства кажуть, що наплив росіян пов'язаний з переслідуванням представників ЛГБТ-спільноти, яке почалося в 2013 році після ухвалення закону про так звану боротьбу з "пропагандою нетрадиційних сексуальних стосунків". Крім того, Кремль впродовж останніх трьох років посилив тиск на політичних опонентів і їхніх прихильників.

Динаміка заявок на політичний притулок від громадян РФ
Динаміка заявок на політичний притулок від громадян РФ

Раніше видання Gazeta Wyborcza писало, що росіяни бояться ще жорстокішого наступника Путіна. Росіяни бояться радикальних змін, які навряд чи стануться найближчим часом в їхній країні, в якій тим часом все більше обмежуються права громадян.

Раніше видання Bloomberg писало, що після Путіна може прийти режим набагато небезпечніший. Чим довше буде тривати економічний спад в Росії, тим більше ймовірність того, що опозиція Путіна перетворитися в щось більш небезпечне. І опозиція ця складатиметься не з демократичних сил, а з більш радикальних сподвижників Путіна.

Російський економіст Євгеній Гонтмахер на сторінках Financial Times писав, що Росії потрібні кращі ідеї щодо життя після Путіна. Тому що російський президент керує сам і ретельно стежить, щоб в його руках була монополія на політичні ідеї. А бачення майбутнього в нього немає.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі