В ОАЕ посилили правила дрес-коду для туристів

Поділитися
В ОАЕ посилили правила дрес-коду для туристів Туристи в ОАЕ повинні дотримуватися дрес-коду країни © The National
В держустановах і торгових центрах Дубая і Абу-Дабі посилився контроль за дотриманням дрес-коду туристами.

Таким чином влада ОАЕ намагаються домогтися від туристів дотримання дрес-коду. У Дубаї кодекс про зовнішньому вигляді існує вже шостий рік, однак багато мандрівники досі про нього не знають, що може загрожувати неприємними інцидентами.

У числі заходів, які сьогодні приймають держустанови і торгові центри - роз'яснювальні ввічливі бесіди з порушниками і роздача спеціальних брошур, в яких розповідається про те, як потрібно одягатися при відвідуванні громадських місць. Зокрема, відвідувачів магазинів просять закривати коліна і плечі, а в деяких установах на вході видається традиційна жіночий одяг абайю.

Якщо турист одягнений неналежним чином і не бажає переодягнутися, співробітники магазинів має право попросити відвідувача покинути будівлю. Втім, як зазначає видання The National, більшість торгових центрів поки не застосовують таких заходів, а намагаються діяти ввічливо, реагуючи лише в тих випадках, коли на покупця, одягненого недоречно або непристойно, надходять скарги від інших відвідувачів магазину.

За відомостями Khaleej Times, з особливою суворістю за дотриманням дрес-коду стежать в держустановах. Якщо відвідувач одягнений неналежним чином, з ним може провести бесіду охоронець і нагадати про традиції та культуру країни. У багато офіси туриста у невідповідному одязі можуть і зовсім не пустити.

Кодекс про дрес-коді, створений Виконавчим радою Дубая в 2009 році, пропонує туристам одягатися в скромний одяг, яка відповідає культурі, традиціям і релігії ОАЕ. Забороняється носити купальники поза пляжу, при цьому одяг для пляжу також не повинна бути занадто відвертою. Кодекс також регламентує правила поведінки туристів: парам забороняється цілуватися, обніматися і триматися за руки на публіці. Спілкування з жінками ОАЕ розцінюється як злочин: карається позбавленням волі або депортацією.

Так, днями у Дубаї був засуджений чоловік з Казахстану, який торкнув за плече жінку-поліцейського, збираючись запитати дорогу. Туриста засудили до тюремного ув'язнення на три місяці, штрафу в $ 545 і подальшої депортації.

Кодекс про дрес-коді і поведінці в Дубаї був поширений по всім державним установам і приватним компаніям емірату. Його можна побачити перед входом в багато офіси Дубая, але він офіційно не затверджений і носить рекомендаційний характер. Як повідомляють місцеві ЗМІ, штрафів і покарань за порушення дрес-коду поки не передбачено.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі