У США запропонували відправити 20 тисяч солдатів в Ірак і Сирію для боротьби з "Ісламською державою"

Поділитися
У США запропонували відправити 20 тисяч солдатів в Ірак і Сирію для боротьби з "Ісламською державою" Маккейн і Грем запропонували відправити по 10 тисяч солдатів в Ірак і Сирію © topwar.ru
Сенатори-республіканці Маккейн і Грем розкритикували Обаму за його стратегію боротьби проти ІД.

У неділю, 29 листопада, сенатори США від Республіканської партії Джон Маккейн і Ліндсі Грем запропонували відправити 10 тисяч американських солдатів в Ірак і стільки ж в Сирію для боротьби з "Ісламською державою" (ІД), повідомляючи агентство Reuters.

Маккейн і Грем розкритикували президента США за його стратегію боротьби проти ІД, яка полягає в основному в нанесенні авіаударів і наданні незначної підтримки місцевим силам, які воюють проти ісламістів.

"Знищити халіфат можна лише з допомогою наземної операції. Повітряна кампанія не здатна змінити хід війни", - сказав Ліндсі Грем.

Повідомлялося, що військові США надають допомогу воєнізованих формувань курдів Пешмерга в операції по звільненню міста Синджар від бойовиків "Ісламської держави". Зокрема, солдати США ідентифікують цілі і запитують авіаудари.

Минулого тижня видання The Times повідомляло, що США змінюють військову стратегію проти ІГ з-за втручання РФ у Сирію. Новий план Пентагону полягає в тому, щоб битися з бойовиками ІГ відразу на декількох фронтах.

Повітряна військова кампанія Росії в Сирії почалася 30 вересня після відповідного запиту президента країни Башара Асада, якому з моменту початку війни в Сирії в 2011 році Росія надає підтримку, у той час як країни НАТО і ЄС звинувачують режим Асада у військових злочинах і вимагають його відставки.

Незважаючи на оголошену Росією мету військової кампанії - боротьба з бойовиками "Ісламської держави", західні держави, а також Турція та Саудівська Аравія заявляють, що цілі бомбардувань РФ в Сирії - в першу чергу, сирійські повстанці, опозиційні к Асаду, а не терористи "ІД".

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі