У Німеччині запропонували депортувати більше біженців

Поділитися
У Німеччині запропонували депортувати більше біженців Альтмайер додав, що біженців необхідно краще інтегрувати, зокрема, викладаючи курси німецької мови © Twitter/Katica Djurovic
Координатор у справах біженців ФРН запропонував в стислі терміни вислати 50% мігрантів, які обґрунтовано не має права на притулок.

У неділю, 18 жовтня, гава відомства федерального канцлера Німеччини, координатор у справах біженців Петер Альтмайер закликав збільшити кількість мігрантів, яких необхідно депортувати з ФРН.

"Давайте разом переслідувати мету - в стислі терміни вислати на батьківщину мінімум 50 відсотків з тих, хто обґрунтовано не має права на притулок", - сказав Альтмайер на виступі перед "Молодіжним Союзом" ХДС в Гамбурзі.

За його словами, біженцям необхідно дати зрозуміти, що вони ще довгий час не зможуть перевезти сім'ю.

У той же час політик виступав проти встановлення верхньої межі кількості прийнятих біженців, так як це, на його думку, було б визнанням того, що "ми не можемо впоратися з проблемою".

"Ніхто не може повністю відгородитися на тривалий термін", - заявив Альтмайер.

Він додав, що біженців необхідно краще інтегрувати, зокрема, викладаючи курси німецької мови. При цьому Альтмайер категорично відкинув можливість підвищення податків у зв'язку з витратами на мігрантів.

Читайте також: Штайнмайер закликав країни Перської затоки підвищити їхню роль у вирішенні кризи біженців

Як відомо, країни ЄС зіткнулися з серйозною кризою мігрантів. За даними ООН, кількість біженців в Європі перевалило за півмільйона, вже перевищила 500 тисяч осіб - це в два рази більше, ніж за весь 2014 рік. При цьому більш 514 тисяч осіб прибули з моря.

Тільки у вересні Середземне море перетнули близько 170 тисяч біженців. Ці дані є рекордним показником за місяць, а також вони в п'ять разів перевищують показники минулого року за цей період.

Проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі