У Малайзії знайшовся власник трьох "нічийних" Boeing, залишених в аеропорту Куала-Лумпура

Поділитися
У Малайзії знайшовся власник трьох "нічийних" Boeing, залишених в аеропорту Куала-Лумпура Аеропорт Куала-Лумпур опинився в центрі уваги ЗМІ © swiftaircargo
Виконавчий директор авіакомпанії Swift Air Cargo повідомив, що судна Boeing 747 були придбані 8 червня і керівництво аеропорту знайоме з підтверджувальною документацією.

В Малайзії знайшовся господар трьох літаків Boeing 747, які нібито були кинуті в аеропорту Куала-Лумпура, повідомляє газета The Star, що поспілкувалась із директором компанії-власника.

Капітан Блю Петерсон, виконавчий директор авіакомпанії Swift Air Cargo, повідомив виданню, що всі три літаки, оголошені нічийними, належать цій фірмі. За його словами, три Boeing 747 були придбані 8 червня. При цьому, як стверджує Петерсон, це добре відомо керівництву аеропорту.

"З якихось незбагненних причин аеропорт відмовляється визнавати Swift власником цих літаків, не дивлячись на те, що у нас є вся підтверджуюча документація, включаючи купчі на всі три повітряних судна", - заявив він.

Він додав, що угода купівлі-продажу була засвідчена юристом Сайєдом Світом Ібрагімом, у присутності якого були підписані документи. Юрист підтвердив це журналістам.

Петерсон також повідомив, що неодноразово зустрічався з представниками аеропорту починаючи з 17 червня, і компанія незмінно надавала всі витребувані документи. Остання зустріч пройшла 12 жовтня.

"З тих пір Swift і аеропорт обмінюються листами, ми чекали чергової зустрічі для передачі документів, які зажадав аеропорт. Замість цього вони на весь світ оголосили, що власник трьох Boeing 747 невідомо де", - розповів директор авіакомпанії журналістам.

Він назвав дії керівництва аеропорту "незбагненними" і підкреслив, що Swift виконає всі покладені на компанію зобов'язання.

The Star

7 грудня аеропорт Куала-Лумпура опублікував оголошення в місцевій пресі, в якому повідомляв власників трьох Boeing 747 про можливий продаж літаків, якщо їх господар не з'явиться протягом 14 днів. Про це написало малайзійське видання The Star.

Про компанію Swift Air Cargo, сайт якої містить дуже лаконічну інформацію, додаткових відомостей дізнатися не вдалося.

Аеропорт Куала-Лумпур вже двічі отримав резонансне висвітлення у засобах масової інформації: 8 березня 2014 року і 17 липня того ж року. У всіх випадках мова йде про рейси авіакомпанії "Малайзійські авіалінії".

О 2:40 суботи, 8 березня 2014 року, літак Боїнг-777 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії", який здійснював рейс МН370 "Куала-Лумпур-Пекін", зник з екранів радарів, коли пролітав над територією В'єтнаму. На борту літака перебували 239 осіб - 227 пасажирів і 12 членів екіпажу. До поточного моменту пропажа судна не розслідувана, проте в червні в Індійському океані біля французького острова Реюньон було виявлено уламок. Предмет був зарахований до останків Боїнга-777 "Малайзійських авіаліній" рейсу MH370 у серпні 2015 року.

В 15:30 четверга, 17 липня 2014 року, в Донецькій області поруч з селищем Шахтарськ в зоні бойових дій був збитий Боїнг-777 "Малайзійських авіаліній", що слідував рейсом MH17 "Амстерлам-Куала-Лумпур". Всі 298 осіб, які перебували на борту літака, загинули.

13 жовтня відбулася презентація доповіді Ради безпеки Нідерландів, згідно з яким літак рейсу MH17 був збитий ЗРК "Бук" російського виробництва. У той же час, в доповіді не названі відповідальні за запуск цієї ракети.

Однак після оприлюднення доповіді голова Радбезу Нідерландів заявив, що "Боїнг" збили з території, підконтрольній бойовикам. "Межі території були досить нестійкими, але це була область, контрольована проросійськими бойовиками", - сказав він.

Радбез Нідерландів дійшов висновку, що в України було достатньо підстав для закриття повітряного простору над територією конфлікту в східній частині країни в якості запобіжного предосторожності.

У той же час українська сторона зазначає, що на момент аварії MH17 Україною були дотримані всі рекомендації стосовно безпеки польотів, оскільки управління повітряним простором узгоджується з європейською системою і відбувається відповідно до вимог ICAO.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі