У Британії відбуваються протести на тлі другого дня державного візиту Трампа

Поділитися
У Британії відбуваються протести на тлі другого дня державного візиту Трампа Поки деякі британці будуть протестувати, Трамп і Мей проведуть діловий сніданок в Сент-Джеймсському палаці
Сьогодні Трамп проведе переговори з прем'єркою Британії Мей. Вони обговорять Brexit і китайську компанію Huawei.

У вівторок, у другий день державного візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії, по всій країні почалися акції протесту проти приїзду американського лідера. Про це повідомляє телеканал Sky News.

У демонстраціях візьме участь і лідер опозиційної Лейбористкой партії Британії Джеремі Корбін.

Протестувальники мають намір запустити шестиметрову повітряну кулю "малюк Трамп", що зображає президента США у вигляді злої дитини у підгузнику. Про бажання придбати кулю після протестів вже заявили в музеї Лондона.

Крім того, на Трафальгарській площі можна буде побачити промовця "робота-президента", який сидить на золотому унітазі.

Раніше компанія YouGov опитала жителів Лондона про їхнє ставлення до приїзду до країни президента США. Згідно з результатами опитування, проти візиту Трампа до Британії виступили 54% лондонців, і лише 24% поставилися до цього позитивно. В цілому по всій Великій Британії проти приїзду Трампа висловилися 46%.

Минулого року під час візиту Трампа демонстрації в Лондоні зібрали кілька десятків тисяч людей.

У другий день візиту президент США проведе переговори з прем'єр-міністеркою Терезою Мей, яка нещодавно анонсувала свою відставку, і візьме участь у вечері, на який може прийти колишній міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон.

Джонсон - найбільш вірогідний наступник Мей на посаді лідера Консервативної партії і глави уряду.

Поки деякі британці будуть протестувати, Трамп і Мей проведуть діловий сніданок в Сент-Джеймсському палаці з представниками таких американських компаній, як Lockheed Martin, JP Morgan Chase, Goldman Sachs Group, будівельної компанії Bechtel і компанії Splunk, що працює в сфері кібербезпеки і аналізу даних.

Мей подарує Трампу репродукцію Атлантичної хартії, яка висіла на стіні кабінету прем'єр-міністра Вінстона Черчілля. У документі викладалися принципи вільної торгівлі і колективної безпеки, які склали фундамент післявоєнного світу.

Як пише Associated Press, такий подарунок обрано не випадково, а з натяком, оскільки Трамп часто висміює усталені трансатлантичні відносини і міжнародний порядок.

В рамках візиту для Трампа проведуть екскурсію "Військовими кімнатами Черчілля" – підземний лабіринт бункерів під Лондоном, перетворений на музей. Крім того, він візьме участь у заходах з нагоди 75-ї річниці висадки союзників у Нормандії, яка змінила хід війни.

Трамп, Меланія, Мей і її чоловік Філіп також оглянуть церемоніальну копію американської Декларації незалежності.

Поки Трамп і Мей вестимуть політичні переговори в офісі Мей на Даунінг-стріт, Філіп Мей і Меланія Трамп відвідають вечірку в саду. Для них також проведуть екскурсію будівлею.

Прем'єр-міністерка та її чоловік піднесуть першій леді США чайний сервіз, створений дизайнером Еммою Бріджуотер.

У перший день державного візиту Трамп зустрівся з королевою Великої Британії Єлизаветою II. Під час зустрічі з королевою Трамп похвалив її як "велику жінку" за роботу під час Другої світової війни. Королева Єлизавета II подарувала президентові США першовидання книги "Друга світова війна" екс-прем'єра Британії Вінстона Черчілля і закликала Трампа поважати міжнародні інститути. Королева сказала йому, що "Велика Британія і США пов'язані силою і широтою економічних зв'язків, як найбільші інвестори в економіку один одного", і нагадала Трампу про його шотландське коріння.

Держвізит Трампа до Великої Британії триватиме три дні. Дервізит має політичну мету, під час зустрічей уряд просуває національні інтереси Великої Британії. Королева виступає в якості офіційної господарки на час візиту гостей, і ті зазвичай зупиняються в Букінгемському палаці або Віндзорському замку. Вона приймає одного або двох глав держав на рік. Відтоді, як Єлизавета стала монархинею в 1952 році, вона прийняла лідерів 109 держав.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі