США перешкоджатимуть запуску "Північного потоку-2"

Поділитися
США перешкоджатимуть запуску "Північного потоку-2" У США назвали своїм першочерговим завданням перешкоджання роботі "Північного потоку-2" © gazeta.ru
У США вважають "Північний потік-2" важелем тиску Росії на країни ЄС.

Перший заступник держсекретаря США Джон Салліван повідомив, що США будуть допомагати Україні із зупинкою будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це він заявив на слуханнях у комітеті з закордонних справ Сенату Конгресу США.

За його словами, перешкоджання будівництву газопроводу є першочерговим завданням для США.

"Нашим першочерговим завданням є протидія "Північному потоку-2". Це будівництво являє собою формування Росією залежності для здійснення контролю над країнами ЄС, які експортують газ з РФ, -ред). Завершення будівництва цього другого трубопроводу забезпечить (Росії-ред.) величезний важіль тиску", - сказав Салліван.

Він також додав, що влада США у зв'язку з цим хоче допомогти Україні, у тому числі шляхом можливої "зупинки (будівництва) "Північного потоку-2", щоб газ продовжив надходити в Європу через Україну".

Читайте також: Путін з Орбаном обговорять газопровід в обхід України – Rzeczpospolita

Відзначимо, 30 жовтня Данія дозволила будівництво "Північного потоку-2". Газопровод пройде на Південний Схід від острова Борнхольм.

Про перешкоди для будівництва російського газопроводу "Північний потік-2" читайте в матеріалі Ігоря Маскалевича "Датський хрест для "Газпрому" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі