Росія заявила про необхідність відповідних санкцій проти Канади

Поділитися
Росія заявила про необхідність відповідних санкцій проти Канади Зі слів Ємельянова, жодне ембарго не повинно залишитися без відповіді © spravedlivo.ru
За словами депутата Держдуми, спільні проекти з канадською компанією "були не стільки виробничими, скільки формою ухиляння від митних платежів".

Перший заступник голови комітету Держдуми з економічної політики Михайло Ємельянов заявив, що Росії пора вводити відповідні санкції щодо Канади, тому що жодне ембарго не повинно залишитися без відповіді.

"Я вважаю, що ні одна із санкцій не повинна залишитися без відповіді, інакше Росія втратить обличчя. Пора вводити відповідні санкції щодо Канади. І якщо говорити про економічні санкції, то треба припиняти всі спільні проекти з Bombardier (канадською машинобудівною компанією - ред.). Вони завжди з економічної точки зору були сумнівними... Також треба заборонити імпорт літаків Bombardier у всіх їх варіантах", - сказав Ємельянов.

За словами депутата, спільні проекти з канадською компанією "були не стільки виробничими, скільки формою ухиляння від митних платежів, тому що там, по суті, було примітивне складальне виробництво".

"Росія від закриття цих проектів нічого не втратить. У нас були хороші потужності з виробництва локомотивів, у нас є свої ближньомагістральні літаки, ось їх виробництво нам треба розвивати", - зазначив Ємельянов.

Читайте також: ПАРЄ продовжила санкції проти Росії до кінця року

Нагадаємо, 29 червня канадський прем'єр-міністр Стівен Харпер заявив, що Канада ввела додаткові економічні санкції проти 14 російських юридичних і трьох фізичних осіб.

У розширений санкційний список увійшли російські компанії "Газпром", "Газпром нафта", "Сургутнафтогаз" і "Транснафта". Крім того, до переліку внесено підприємства "Оборонпром", "Станкоінструмент", "Високоточні комплекси", "Хімкомпозит", "Об'єднана авіабудівна корпорація", "Тульський збройовий завод" і ВАТ "Сіріус". Санкції також торкнулися фонду "Маршал Капітал", "Євразійський союз молоді" (ЄСМ) і мотоклубу "Нічні вовки".

Що стосується фізичних осіб, у чорний список увійшли російський політолог Олександр Дугін, лідер ЄСМ Павло Каніщев та Андрій Коваленко (посада не вказана – ред.).

Таким чином, у санкционных списках Канади перебувають вже понад 200 російських підприємств, компаній та організацій, а також фізичних осіб, деякі з яких мають громадянство України.

Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і так далі) в декілька етапів в 2014 році. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за схвалення підриву територіальної цілісності України.

Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року, після проголошення на території України за підтримки Росії "республік ДНР і ЛНР", а також початку бойових дій, поставок військової техніки для проросійських сепаратистів через кордон України, у чому Росію неодноразово звинувачувала Україна і НАТО.

Після ескалації конфлікту на Сході України взимку 2015 року, через місяці після підписання і невиконання Мінських угод, список персональних санкцій був розширений.

Економічні секторальні санкції ЄС і США щодо РФ включають обмеження у сфері кредитування банків, оборонних підприємств і підприємств нафтопромисловості. Також введені обмеження на поставки в РФ зброї і військової техніки, військових технологій і технологій подвійного призначення, а також високотехнологічного обладнання та технологій для нафтовидобутку.

На даний момент список санкцій ЄС, за інформацією "Інтерфакс-Україна", включає в себе 151 людину і 37 компаній.

У відповідь на санкції Заходу Росія також ввела обмежувальні заходи: ввела заборону на поставки практично всієї харчової продукції із західних країн, а також створила відповідний список нев'їзних до Росії громадян США та ЄС.

Звертаємо увагу, що "Дзеркало тижня. Україна" початок запуск проекту "Викрадення Європи", який присвячений питанням впливу антиросійських санкцій на країни Євросоюзу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі