Прикордонники ФРН перевіряють "сирійців" на знання рідної мови – Die Welt

Поделиться
Прикордонники ФРН перевіряють "сирійців" на знання рідної мови – Die Welt Беженцев проверяют на знание сирийской версии арабского языка. Иллюстрация © Нигина Бероева / Facebook
А підозрілі документи детально вивчають під мікроскопом, щоб з'ясувати, чи вони справжні.

На тлі масового потоку біженців у Європу із Сирії виникла спокуса мешканців інших країн видати себе за сирійців. Однак у прикордонній службі Німеччини BAMF запевняють, що шансів у таких "авантюристів" мало.

Про це сьогодні повідомляє німецьке видання Die Welt, додаючи, що для перевірки походження використовуються сучасні методи, які дозволяють точно ідентифікувати, з якого регіону Сирії походять мігранти.

"Якщо виникають сумніви в тому, що людина каже правду, її просять здати зразок усної мови, який потім ретельно аналізують. Експерти, які володіють 80 мовами, проводять 45 тестів", - йдеться в статті.

Також фахівці німецької BAMF ретельно перевіряють документи біженців, шукаючи підробки. Посвідчення порівнюють із 6 тисячами зразків, вивчають під мікроскопом високої роздільної здатності, а також під світлом люмінесцентних ламп. В хід ідуть також системи комп'ютерної перевірки документів.

Часом виявляється, що "біженець" воював на боці "Ісламської держави" і винен у низці військових злочинів, а тепер втік до Європи, сподіваючись почати нове життя. Таких одразу ж передають в руки органів безпеки. Раніше видання Rzeczpospolita писало, що паспорти Сирії почали продавати на чорному ринку. Журналіст Гарольд Дорнбус зміг успішно купити фальшивий сирійський паспорт впродовж 40 годин. За документи він заплатив 825 доларів.

Тимчасом наявність сирійського паспорта не гарантує статус біженця в Євросоюзі. Країни-члени ЄС у Східній Європі відмовляються пропускати людей через свій кордон. Люди намагаються прорватися в Німеччину через Хорватію у зв'язку з установкою на угорсько-сербському кордоні бар'єрів з колючим дротом.

Напередодні в уряді Угорщини анонсували будівництво стіни на кордоні з Румунією для обмеження потоку біженців. Це, в свою чергу, нажахало прем'єра Румунії. На думку Віктора Понта, "колючий дріт, агресивні закони, в'язниця і жорстокість не вирішать проблеми". У той же час, раніше влада Румунії, як і інших східноєвропейських країн, виступала проти розподілу біженців по усім державам Євросоюзу.

Поделиться
Подготовил/ла Лесь Димань
Заметили ошибку?

Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку

Добавить комментарий
Всего комментариев: 0
Текст содержит недопустимые символы
Осталось символов: 2000
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот комментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурная лексика, ругань Флуд Нарушение действующего законодательства Украины Оскорбление участников дискуссии Реклама Разжигание розни Признаки троллинга и провокации Другая причина Отмена Отправить жалобу ОК
Оставайтесь в курсе последних событий!
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Следить в Телеграмме