Прем'єр Британії заявив про готовність прийняти 20 тисяч мігрантів за 5 років

Поділитися
Прем'єр Британії заявив про готовність прийняти 20 тисяч мігрантів за 5 років Великобританія готова прийняти 20 тисяч біженців за 5 років © Twitter/Peter Murphy
Однак мігрантів будуть приймати виключно з таборів ООН біля кордону Сирії.

Великобританія готова прийняти до 20 тисяч біженців з Сирії в найближчі п'ять років, заявив прем'єр-міністр країни Девід Кемерон, передає "Російська служба Бі-бі-сі".

Раніше Кемерон заявляв, що Британія несе "моральну відповідальність" перед тими, хто залишився без будинку в результаті сирійського конфлікту.

При цьому він зазначив, що біженців будуть приймати виключно з таборів ООН, розташованих поблизу кордону Сирії. Таким чином, рішення британського прем'єра не торкнеться мігрантів, які вже потрапили в Європу.

Як відомо, протягом останніх чотирьох років статус біженців у Британії отримали майже 5 тисяч сирійців.

Читайте також: Головний тренер "Фенербахче" не зміг пообіцяти, що його команда обіграє "Шахтар" у матчі-відповіді

Напередодні ЗМІ повідомили про те, що Кемерон "в серцях" погодився прийняти ще кілька тисяч мігрантів. Тоді він не уточнив кількість мігрантів, яких пустить до себе Британія, однак вжив фразу "тисяч". Прем'єр також зазначив, що уряд виділить 100 мільйонів фунтів на утримання біженців.

Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. При цьому кількість загиблих у морі за той же період складає понад 2,1 тисячі осіб. У липні 2015 року кількість мігрантів біля кордонів ЄС вперше перевищила 100 тисяч за місяць.

На рішення проблеми мігрантів 10 серпня Євросоюз виділив 2 мільярди 400 мільйонів євро. Заява Брюсселя про виділення коштів з'явилася після призову британського зовнішньополітичного відомства переглянути міграційне законодавство ЄС і запропонувало ввести законодавчі заходи, що гарантували б повернення на батьківщину громадян африканських і азіатських країн.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі