Папа Франциск відвідав М'янму, щоб привернути увагу до ситуації навколо біженців-рохінджа

Поділитися
Папа Франциск відвідав М'янму, щоб привернути увагу до ситуації навколо біженців-рохінджа Папа Римський вперше відвідав М'янму через ситуацію навколо рохінджа. © twitter.com/UKRinVAT
Понтифік також планує відвідати Бангладеш.

Папа Франциск в понеділок прибув до М'янми з першим візитом, щоб спробувати привернути увагу до проблеми біженців-рохінджа в країні, яку в цьому році звинувачують в етнічних чистках. Як повідомляє ВВС, основна увага буде приділена тому, чи використовує він термін "рохінджа" для опису мусульманської меншини країни. Посадові особи М'янми категорично відкидають цей термін, побоюючись, що це може викликати потенційне насильство, якщо він це зробить.

Під час візиту папа повинен зустрітися з де-факто лідером М'янми Аун Сан Су Чжі і главою армії країни.

У четвер глава Римсько-католицької церкви також відвідає Бангладеш.

Робочий графік понтифіка не включає відвідування табору біженців, проте, як очікується, він зустрінеться з невеликою групою рохінджа в столиці Бангладеш Дацці.

80-річний понтифік відомий своїми поміркованими поглядами і готовністю засудити глобальну несправедливість.

Як повідомлялося напередодні, Бангладеш і М'янма підписали угоду про повернення на батьківщину сотень тисяч біженців рохінджа які знайшли притулок в прикордонному місті Бангладеш Кокс Базарі після їх жорстокого розгону військовими в штаті Ракхайн, повідомляє Al jazeera. Міністерство закордонних справ М'янми підтвердило підписання угоди, не повідомляючи подальших подробиць.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі