Орбан вважає кризу з мігрантами в Європі проблемою Німеччини

Поділитися
Орбан вважає кризу з мігрантами в Європі проблемою Німеччини Для Орбана прикордонний контроль в даний час є головним пріоритетом © kremlin.ru
Прем'єр Угорщини дотримується своєї жорсткої позиції щодо питання мігрантів, у той час як голова Європейської Ради наполягає на їх справедливому розподілі в країнах ЄС.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що Євросоюз не контролює ситуацію з мігрантами, повідомляє німецьке видання Die Zeit.

"Це не проблема Європи, ця проблема Німеччини", - сказав він на спільній прес-конференції з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом. За його словами, ніхто з мігрантів не хотів залишитися в Угорщині, всі хотіли їхати в Німеччину.

Шульц дав зрозуміти, що в даний час дуже різні думки щодо того, як країни ЄС повинні діяти в кризовій ситуації з мігрантами.

На думку голови Європейської Ради Дональда Туска, 100 тисяч мігрантів потрібно справедливо розподілити по всіх країнах ЄС.

Прем'єр-міністр Угорщини в свою чергу виступає в підтримку будівництва прикордонного паркану в Сербії. За його словами, ЄС втратив контроль над ситуацією з мігрантами. Для Орбана прикордонний контроль в даний час є головним пріоритетом.

Як повідомляє в четвер "Німецька хвиля", Чехія відкрила біженцям вільний доступ до Німеччини. У Празі вважають, що в умовах, коли Угорщина, всупереч дублінському угодами, відмовляється приймати біженців назад, затримувати мігрантів, які рвуться до Німеччини, безглуздо і неефективно.

Із початку цього року Середземне море вже перетнули понад 240 тисяч осіб. Мігранти добираються до берегів Італії і Греції, а звідти перебираються в інші європейські країни. Найбільше біженців в ЄС приймає Німеччина. Днями німецька влада заявила, що в цьому році зможуть прийняти до 800 тисяч шукачів притулку.

Раніше єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос заявив, що з часів Другої світової війни світове співтовариство зіткнулося з важкою кризою біженців, і Європа зобов'язана внести свій внесок у його рішення.

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі