ООН заявляє про прибуття 8 тисяч біженців в Європу щодня

Поділитися
ООН заявляє про прибуття 8 тисяч біженців в Європу щодня Потік біженців в ЄС може зрости, якщо іракська армія почне звільняти від ІДІЛ місто Мосул © Нігіна Бероєва / Facebook
В ООН не бачать причин для скорочення потоку біженців в країни Євросоюзу.

В ООН заявили, що в Європу кожен день прибуває 8 тисяч біженців, та їхній потік не йде на спад. А всі проблеми, які постають перед європейськими урядами, можуть бути лише "верхівкою айсберга", передає Reuters.

В Агентстві у справах біженців УВКБ ООН заявили, що їх попередження не були сприйняті серйозно.

Домінік Барч, заступник координатора з гуманітарних питань ООН в Іраку, сказав, що близько 10 млн людей в цій країні потребують гуманітарної допомоги до кінця року.

Він додав, що якщо іракська почне звільняти місто Мосул від бойовиків ІДІЛ, то необхідно буде перемістити ще 500 тисяч іракців.

Читайте також: Німеччина виділить 4,1 млрд євро на потреби біженців

Раніше повідомлялося, що США виділять 419 млн доларів у фонд допомоги сирійським біженцям.

Нагадаємо, 18 вересня міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмайер заявив, що вважає за необхідне покласти кінець несправедливого розподілу біженців у Європі. Тепер рішення про це розподіл може бути прийняте кваліфікованою більшістю. Таким чином, Німеччина закликає ЄС змусити супротивників квот на біженців їх прийняти.

Квотний перерозподіл 160 тисяч мігрантів є лише одним з інструментів ЄС полегшити тягар окремих країн Євросоюзу в їх відповідальності за біженців. В цілому, ЄС очікує напливу 800 тисяч біженців в 2015 році, левову частку з яких доведеться взяти на себе Німеччині. Наприклад, у 2014 році Німеччина прийняла близько 200 тисяч біженців.

Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. В цілому за більшу половину 2015 року в ЄС вже прибуло близько півмільйона біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки.

Уряд ЄС розробив план з квотним розподілом біженців між країнами ЄС, однак деякі з них, наприклад, Угорщина, Словаччина, Румунія, виступають проти обов'язкового прийому біженців.

Детальніше читайте у статті Олексія Коваля Європу накриває вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі