ООН прогнозує падіння світових цін на продовольство в найближчі десть років

Поділитися
ООН прогнозує падіння світових цін на продовольство в найближчі десть років До 2024 року виробництво рибної продукції збільшиться майже на 20%
Недоїдання залишається серйозною проблемою у найменш розвинутих країнах світу.

Спільний доповідь Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) свідчить, що ціни на продовольство в найближче десятиліття будуть поступово знижуватися.

"Прогноз по світовому сільському господарству більш стабільний, порівняно з останніми роками, однак ми не можемо виключити ризиків, пов'язаних з новими стрибками цін у найближчі роки", - повідомив Генеральний секретар ОЕСР Анхель Гурріа.

У свою чергу, Генеральний директор ФАО Жозе Граціану да Сілва вважає, що, незважаючи на зниження цін, недоїдання залишається серйозною проблемою у найменш розвинутих країнах світу.

У спільній доповіді вказується, що до 2024 року виробництво рибної продукції збільшиться майже на 20%. В 2023 році зростання в секторі аквакультури, як очікується, перевищить загальний "дикий" улов.

Виробництво м'яса буде реагувати на коливання цін, при цьому більш низькі ціни на кормове зерно повинні сприяти відновленню рентабельності в секторі.

Експорт молочних продуктів в основному буде припадати на чотири постачальника: Нову Зеландію, Європейський союз, США та Австралії.

Читайте також: В ООН заявили про 220 тисяч мігрантів, які досягли Європи через Середземне море в 2015 році

У червні Продовольче агентство ООН заявило, що Північній Кореї може загрожувати голод через значне скорочення сільськогосподарського виробництва.

Очікується, що в 2015 році виробництво рису в Північній Кореї скоротитися на 12% порівняно з показниками 2014 року. Також в ООН наголошують, що кількість голодуючих у КНДР за останні двадцять років зросла більш ніж у два рази: з 4,8 млн людей у 1990 році до 10 млн осіб у 2014 році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі