Німеччина заявила про спроможність приймати 500 тисяч біженців щороку

Поділитися
Німеччина заявила про спроможність приймати 500 тисяч біженців щороку В цьому році понад 800 тисяч біженців попросять притулок в Німеччині, що в чотири рази більше, ніж в 2014 році © Twitter/Peter Murphy
У цьому році понад 800 тисяч біженців попросять притулок у Німеччині.

Німецький віце-канцлер Зігмар Габріель заявив про те, що влада Німеччини розраховує приймати близько 500 тисяч біженців щорічно протягом кількох років, повідомляє британське видання The Guardian.

"Я вважаю, що ми, безумовно, змогли б впоратися з півмільйоном біженців в рік, і це - протягом декількох років", - сказав віце-канцлер громадського телебачення ZDF. "У мене немає сумнівів в тому, що, може бути, і більше", - додав він.

Як очікується, цього року понад 800 тисяч біженців попросять притулок в Німеччині, що в чотири рази більше, ніж у 2014 році.

Габріель також підкреслив, що інші європейські країни повинні також взяти на себе частину відповідальності з прийому біженців.

Великобританія, Франція і навіть латиноамериканські країни зобов'язалися прийняти десятки тисяч біженців. Так, Венесуела заявила, що прийме 20 тисяч - така ж кількість, як і Великобританія протягом п'яти років, зазначається в статті.

У понеділок стало відомо, Німеччина розраховує прийняти 800 тисяч мігрантів і тому виділила на біженців 6 млрд євро. У той же час Австрія планує знову закрити кордон для біженців. Завдяки полегшеним правилами кілька тисяч біженців змогли перетнути австрійський кордон, чи залишитися в Австрії, або податися в Німеччину.

Читайте також: ДСНС вважає підпал причиною останньої пожежі Чорнобилі

Напередодні видання The Financial Times писало, що Єврокомісія запропонує країнам ЄС відкупитися від обов'язкової квоти на мігрантів. У середу, 9 вересня, має відбутися обговорення в ЄК, після чого вона оголосить про те, як будуть розподілятися по країнах Євросоюзу 120 тисяч біженців. У разі добровільного прийняття біженців, країни тоді зможуть надати більш якісну допомогу нужденним.

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі