Німеччина вважає незаконну торгівлю зброєю однією з причин кризи біженців

Поділитися
Німеччина вважає незаконну торгівлю зброєю однією з причин кризи біженців МЗС ФРН звинувачує стрілецьку зброю та озброєння в кризі біженців © Нігіна Бероєва / Facebook
Штайнмайер запропонував створити глобальне партнерство по боротьбі з незаконною торгівлею зброєю.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що незаконна торгівля стрілецькою зброєю і легким озброєнням стала однією з причин кризи біженців.

"Стрілецьку зброю і легке озброєння знаходяться в руках недержавних акторів. Вони завдають людству величезні страждання, а загроза, яку представляє стрілецьку зброю і легке озброєння, є однією з причин переміщення 60 мільйонів людей, з чим сьогодні зіткнулася Європа", - сказав Штайнмаєр.

Він зазначив, що необхідно "упритул підійти до вирішення цієї проблеми".

"Нам необхідно створити глобальне партнерство по боротьбі з незаконною торгівлею стрілецької зброї та легкого озброєння", - зазначив глава МЗС ФРН.

Читайте також: Орбан: біженців повинен приймати весь світ, а не тільки Європа

Мікл-Лейтнер минулого тижня заявила, що біженці в більшості випадків не подавали прохання про надання їм притулку в таких країнах, як Хорватія та Словенія, що говорить про те, що вони шукали країну з найбільш привабливою економічною ситуацією.

Останнім часом перед Євросоюзом гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. При цьому кількість загиблих у морі за той же період складає понад 2,1 тисячі осіб. Через кордон із Сербією в Угорщину прибуло 140 тисяч людей тільки в ц. р.

Квотний перерозподіл 160 тисяч мігрантів є лише одним з інструментів ЄС полегшити тягар окремих країн Євросоюзу в їх відповідальності за біженців. В цілому, ЄС очікує напливу 800 тисяч біженців в 2015 році, левову частку з яких доведеться взяти на себе Німеччині. Наприклад, у 2014 році Німеччина прийняла близько 200 тисяч біженців.

Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. В цілому за більшу половину 2015 року в ЄС вже прибуло близько півмільйона біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки.

Уряд ЄС розробив план з квотним розподілом біженців між країнами ЄС, однак деякі з них, наприклад, Угорщина, Словаччина, Румунія, виступають проти обов'язкового прийому біженців.

Детальніше читайте у статті Олексія Коваля Європу накриває вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі