Москва стала одним з найменш придатних мегаполісів для життя

Поділитися
Москва стала одним з найменш придатних мегаполісів для життя Москва зайняла 62 з 64 місць у рейтингу кращих міст світу для життя © twitter.com/rsn_reporter
При цьому найбільш комфортним містом для проживання стала Женева.

Столиця Росії опинилася в трійці найгірших міст світу для життя.

В рейтингу найбільш зручних для життя міст за версією "World Review of Science, Technology and Sustainable Development" Москва зайняла 62 з 64 місць. Останнє місце посіла столиця Індонезії Джакарта.

У свою чергу, найбільш придатним для життя містом світу названа швейцарська Женева. Слідом за нею йдуть Цюріх (Швейцарія), Сінгапур, Копенгаген, Гельсінкі.

Інша п'ятірка найкомфортніших міст для життя представлена Люксембургом, Стокгольмом, Берліном, Гонконгом і Оклендом (Новая Зеландія).

Вчені і фахівці з університетів Сінгапуру, США та Австралії провели дослідження найбільших міст світу за критеріями зручності для роботи і розваг, екології, безпеки, державного управління і багатьох інших факторів. Офіційна назва дослідження - Global Liveable Cities Index (Глобальний індекс упорядженості міст).

Нью-Йорк опинився лише на 17 сходинці, незважаючи на найкращий результат за економічними показниками, Токіо зайняв 18 місце, а Лондон - 22.

Читайте також: Лондон очолив список найдорожчих міст світу для роботи і життя

Будучи, як з'ясувалося, не дуже привабливим містом для життя, Москва традиційно входить до рейтингу найдорожчих міст світу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі