Меркель хоче вирішити питання міграційнійної кризи в Європі на саміті G20 - Reuters

Поділитися
Меркель хоче вирішити питання міграційнійної кризи в Європі на саміті G20 - Reuters 15 листопада у лідерів G20 пройде неформальний вечеря © news-front.info
Німецький політик буде наполягати на обговоренні кризи біженців у Європі під час неформальної вечері лідерів G20.

Німецький канцлер Ангела Меркель буде наполягати на спільному вирішенні питання міграційного кризи в Європі під час проведення саміту G20, повідомляє агентство Reuters з посиланням на слова німецького чиновника.

Високопоставлений німецький чиновник повідомив агентству, що Меркель буде наполягати на розгляді цього питання під час саміту в Туреччині, який відбудеться 15-16 листопада.

"Канцлер буде використати цей момент для прийняття спільних рішень", - сказав чиновник, додавши, що лідери G20 обговорять кризу біженців і терористичні загрози під час неформальної вечері 15 листопада.

Раніше повідомлялося, що на тлі міграційної кризи рейтинг Меркель впав до чотирирічного мінімуму. Арівень підтримки Християнсько-демократичного союзу німецького канцлера впав до трирічного мінімуму. Меркель зазнала критики у зв'язку з відкриттям кордонів Німеччини для сирійських біженців – кроку, який викликав ще більшу хвилю мігрантів. Критики, особливо в Баварії, хочуть ввести обмеження на кількість біженців, дозволених для в'їзду в країну.

Британське видання The Financial Times, у свою чергу, зроблено невтішний висновок: кінець епохи Меркель не за горами. У статті підкреслюється, що деякі з близьких союзників визнають, що цілком можлива ситуація, що канцлеру доведеться покинути свій пост до виборів 2017 року. Обговорення ще пару місяців тому четвертого терміну Меркель зараз здається недоречним.

Згідно з прогнозом Євросоюзу, ще три мільйони мігрантів прибудуть в Європу до кінця наступного року. За даними ООН, понад 750 тисяч біженців прибули до берегів Європи через Середземне море з початку 2015 року.

Проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі