Кількість заражених коронавірусом досягла 9480 осіб, померло 213

Поділитися
Кількість заражених коронавірусом досягла 9480 осіб, померло 213 Люди, що живуть у Китаї, вважають, що ситуація на місцях досить спокійна © Radio Taiwan International
За межами Китаю смертельні випадки не зареєстровані

Органи охорони здоров'я провінції Хубей заявили, що число загиблих від швидко поширюваного коронавіруса в китайській провінції Хубей на 00:00 годин п'ятниці, 31 березня, збільшилася, також за минулу добу померли 42 людини.

За повідомленнями комісії з охорони здоров'я провінції Хубей, 30 з нещодавно зареєстрованих смертельних випадків сталися в Ухані, епіцентрі спалаху, повідомляє китайське видання South China Morning Post, яке постійно моніторить ситуацію і оновлює цифри.

Кількість померлих у четвер призвело до загальнонаціональної смертності в 213 осіб. За межами материкового Китаю випадки смерті від коронавіруса не зареєстровані.

У четвер було підтверджено у загальній складності 1220 нових випадків захворювання в 17 містах провінції, в результаті чого загальне число випадків захворювання в Китаї досягло 9 356, що вже набагато перевищує показник епідемії Sars 2002-03 років, під час якої померло майже 800 людей у всьому світі.

За станом на четвер провінція повідомила про 5 806 підтверджених випадках, при цьому 32 340 чоловік все ще знаходяться під спостереженням на предмет зараження. У загальній складності 804 пацієнта знаходяться у важкому стані і 290 - у критичному стані.

По мірі того, як китайський уряд намагається стримати спалах, інфекція поширилася на всі провінції, муніципалітети і автономні райони материкового Китаю і щонайменше на 19 інших країн.

Пекін відправив понад 7000 медичних працівників у Хубей, щоб допомогти в боротьбі з цією хворобою.

Дві коронавірусні лікарні, як очікується, будуть завершені наступного тижня, додавши 2300 ліжок, що полегшить гостру нестачу місць у лікарнях Уханя.

Незважаючи на заяву Всесвітньої організації охорони здоров'я (СОТ) в четвер про те, що спалах є глобальною надзвичайною ситуацією в області охорони здоров'я, оскільки випадки продовжують поширюватися за межі Китаю, представники СОТ заявили, що вони виступають проти будь-яких спроб закрити кордони Китаю або обмежити доступ китайських мандрівників. Втім, люди, що живуть в Китаї і приїжджають звідти,вказують, що всередині країни все виглядає набагато спокійніше, ніж це відображено на сторінках світових ЗМІ.

Однак більш десятка країн почали евакуювати своїх громадян з Уханя. У четвер Держдепартамент США наказав американським дипломатичним працівникам і членам їх сімей в Пекіні, Шанхаї, Ченду і Гуанчжоу покинути країну.

Ймовірність присутності в Україні зараженої китайським коронавірусом людини, яку ще не виявили медики, є середньою, заявив в.о. гендиректора Центру громадського здоров'я МОЗ Ігор Кузін на брифінгу.

За словами голови Центру, проникнення інфекційної хвороби не зупинити карантинами, проте необхідно бути готовими до швидкої локалізації хворого, у разі його виявлення, передає "УНН".

"Це ціна глобалізації, оскільки 50 тисяч людей щодня перетинають державний кордон України, і будь-яка інфекційна хвороба не може бути зупинена ані карантинами, ані 100%-ми заходами. Ми повинні забезпечити, насамперед, потенціал країни з готовності, з діагностики, зі швидкого виявлення і, насамперед, зі швидкої локалізації цього випадку, якщо він буде зареєстрований", - сказав Кузін.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі