Кількість нелегальних перетинів кордонів ЄС в 2019 році суттєво зменшилася – Frontex

Поділитися
У порівнянні з 2015 роком, кількість незаконних в'їздів в ЄС скоротилася на 10%.

Згідно з даними Європейського агентства прикордонної і берегової охорони Frontex, кількість нелегальних перетинів на зовнішніх кордонах ЄС значно зменшилася в 2019 році. Про це пише УП з посиланням на інтерв'ю виданню Die Welt директора Frontex Фабріса Леггери.

За його словами, кількість незаконних в'їздів в Європейський Союз до кінця року складе близько 120 тисяч. Порівняно з минулим роком це на 10% менше, значно менше, ніж у рекордному 2015 році, коли Frontex зареєстрував 1,2 мільйона незаконних перетинань.

"Кількість зараз нижче, але міграційний тиск на Європу залишається величезним", - сказав Леггери.

"Ми також займаємося багатьма мігрантами, які приїхали в ЄС в останні роки", - додав він. Багато з них мандрували в межах Шенгенської зони, яка фактично не має прикордонного контролю.

Також у цьому році значно зменшилася кількість людей, які добираються до Італії морем. До 24 грудня 2019 року на узбережжі Італії висадилися 11 399 мігрантів. За аналогічний період минулого року їх було 23 210.

Очікується, що в найближчі роки в Frontex стане більше співробітників. До 2027 року планується створити резерв у розмірі 10 тисяч осіб для роботи в надзвичайних ситуаціях.

Раніше повідомлялося, що берегова охорона Італії в бухті Роччелла-Іоніка затримала яхту з українцями, які переправляли 74 нелегальних мігрантів з Іраку.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі