Кількість біженців у країнах Євросоюзу поступово скорочується

Поділитися
Кількість біженців у країнах Євросоюзу поступово скорочується Деякі європейські країни не хочуть приймати біженців © Amnesty Internaional
Біженці готові будь-якими шляхами потрапити в Європу, часто - ціною власного життя.

Кількість біженців у країнах Європейського союзу зменшилася порівняно з попередніми роками. У минулому році понад 300 тисяч людей отримали притулок в ЄС, що на 40% менше, ніж роком раніше (533 тисячі).

За статистикою, близько 333 400 осіб визнали що потребують міжнародного захисту, більшість з них - сирійці (96100), афганці (53500) і іракці (24600), які втекли від конфлікту або переслідування на батьківщині. Майже 70% сирійців прийняла Німеччина, повідомляє Європейська правда з посиланням на дані Євростату.

Німеччина, Італія і Франція були країнами ЄС, які прийняли найбільшу кількість шукачів притулку. Серед тих, хто отримав захист, 163 800 чоловік отримали статус біженця, 100 300 - субсидіарний захист і 69 300 осіб - дозвіл на перебування з гуманітарних причин.

У минулому році в ЄС зменшилася кількість прохачів притулку з України - 8490 заяв, з яких 1635 були задоволені при першій інстанції та 415 - отримали позитивне остаточне рішення.

Проблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля "Європу накриває вал нелегальної міграції" для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі