Австрія має намір посилити контроль на кордоні через нелегальних мігрантів

Поділитися
Австрія має намір посилити контроль на кордоні через нелегальних мігрантів Поліція буде зупиняти і перевіряти транспортні засоби, які можуть мати потенційні схованки для нелегальних мігрантів © РИА Новости
В Австрії нещодавно знайшли тіла 71 біженця в покинутій вантажівці.

У неділю, 30 серпня, міністр внутрішніх справ Австрії Йоханна Мікль-Лайтнер заявила, що Відень посилить контроль на всіх важливих пунктах пропуску на австрійському кордоні. За її словами, водіям доведеться "миритися з деякими незручностями".

Вона зазначила, що поліція буде зупиняти і перевіряти транспортні засоби, які можуть мати потенційні схованки для нелегальних мігрантів. Дані заходи вже погодили з Угорщиною та Словаччиною, а також з німецькою землею Баварія.

Крім цього, влада Австрії планує посилити присутність поліції в східних частинах країни, так як найближчим часом очікується збільшення кількості біженців. Тому на допомогу місцевій поліції прийдуть також їх колеги з інших регіонів країни, щоб краще контролювати ситуацію у прикордонних з Угорщиною районах.

Читайте також: Наплив іммігрантів в ЄС може поховати Шенген – Die Presse

Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. ТТільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. При цьому кількість загиблих у морі за той же період складає понад 2,1 тисячі осіб. У липні 2015 року кількість мігрантів біля кордонів ЄС вперше перевищила 100 тисяч за місяць.

У серпні Єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос заявив про найгіршу міграційну кризу з часів Другої світової війни. За оцінками Єврокомісії, крім Італії та Греції основними "воротами" до Європи для біженців стала Угорщина.

На рішення проблеми мігрантів 10 серпня Євросоюз виділив 2 мільярди 400 мільйонів євро. Заява Брюсселя про виділення коштів з'явилася після призову британського зовнішньополітичного відомства переглянути міграційне законодавство ЄС і запропонувало ввести законодавчі заходи, що гарантували б повернення на батьківщину громадян африканських і азіатських країн.

Крім того, в квітні був затверджений екстрений план боротьби з нелегальною міграцією,який передбачає, зокрема, переселення мігрантів на добровільній основі між усіма державами-членами ЄС, а також посилення операцій "Тритон" і "Посейдон" за рахунок збільшення фінансування міграційних ризиків.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі