Затриманих у Криму активістів звільнили

Поділитися
Затриманих у Криму активістів звільнили Активістів допитували співробітники ФСБ © Крымская солидарность/Facebook
Ремзі Бекірова та Руслану Сулейманову виписали адмінротоколи.

Активістів Ремзі Бекірова та Руслана Сулейманова, яких вранці російські силовики затримали на адмінкордоні з анексованим Кримом, звільнили, повідомила в Facebook громадська група "Кримська солідарність". На обох активістів склали адмінпротоколи за нібито псування штрихстрічки паспортів.

"Руслана Сулейманова і Ремзі Бекірова з дружиною відпустили", - повідомили в "Кримській солідарності".

Зазначено, що до завершення так званих "слідчих заходів" щодо активістів дружину Бекірова з 9 ранку не випускали з автомобіля, який весь цей час перебував у зоні огляду.

У свою чергу Бекіров розповів про те, що його затримали вранці при виїзді з анексованого Криму, після перевірки документів їх із Сулеймановим по одному проводили в приміщення типу вагона з двоповерховим ліжком.

"Після тривалого очікування, Ремзі був допитаний співробітниками ФСБ про релігійні організації, відомі йому, і про те, хто, на його думку, має вплив серед кримських татар. Після тривалого очікування обох активістів відпустили, на них були складені протоколи про адміністративне порушення в вигляді псування штрихстрічки паспортів ", - додали в "Кримській солідарності".

Вранці 26 березня активістів "Кримської солідарності" затримали на російському кордоні "Каланчак". Повідомлялося, що активістів забрали на допит нібито через "сумніви у достовірності документів, що засвідчують особу".

Читайте також: ДФС оформила рекордну кількість "евроблях" на добу

У лютому 2014 року на території Криму з'явилися "зелені чоловічки" - військові без розпізнавальних знаків, які захопили адміністративні будівлі на території півострова. У березні Росія анексувала Крим після фіктивного "референдуму". Після анексії півострова Росія систематично порушує права людини в Криму.

Згідно з останньою доповіддю Державного департаменту США про систематичне порушення прав людини в анексованому Криму, на півострові зафіксовано викрадення, тортури, незаконне утримання у психіатричних лікарнях, жорстоке поводження із затриманими, "жорсткі обмеження свободи слова і свободи зібрань, а також "системна дискримінація кримських татар і етнічних українців".

Детальніше про ситуацію з правами людини на Кримському півострові читайте в матеріалі "Права людини в Криму: без змін" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі