За рік роботи у ДБР накопичилося 25 тисяч кримінальних проваджень

Поділитися
За рік роботи у ДБР накопичилося 25 тисяч кримінальних проваджень ДБР існує трохи менше року, але вже завантажено до межі © president.gov.ua
У ДБР працює 499 слідчих, таким чином, у середньому на кожного слідчого бюро припадає 48 проваджень.

Державне бюро розслідувань (ДБР) за майже рік свого існування, з 27 листопада 2018 року, отримало і розслідує 24 335 кримінальних проваджень у семи територіальних управліннях, написала у своєму Facebook заступник директора ДБР Ольга Варченко.

"Станом на зараз в органі працює 690 працівників, 499 з них – слідчі. ДБР розслідує 24335 кримінальних проваджень. 854 підозри вже оголосили. 1929 проваджень спрямовано до суду. Маємо 411 обвинувальних вироків", – підвела вона підсумки.

Крім того, за словами Варченко, за вісім місяців ДБР розслідувало близько 3 тис. проваджень щодо злочинів у сфері службової діяльності та корупції: у 165 з них повідомлено про підозру, 149 – спрямовано до суду, вже винесено 6 обвинувальних вироків.

Нагадаємо, 5 вересня, в Україні розпочав роботу Вищий антикорупційний суд, який повинен розглядати кримінальні провадження, що знаходяться у підслідності Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Юристи "Центру протидії корупції" наголошують на тому, що одразу після запуску Антикорупційний суд може отримати щонайменше 3,5 тисячі справ, що паралізує його роботу. Своєю чергою президент Володимир Зеленський пообіцяв не допустити колапсу ВАКС на законодавчому рівні.

Докладніше про активізацію боротьби з корупцією читайте у статті Олександра Чебаненка "Тактика "тисячі порізів" проти української корупції" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі